Bazen mükemmel bir fikirden birden fazla sonuç çıkabilir. Yatsan Rouge serisi gibi...

Evim - - Evİmİ Kuruyorum -

Yataklarda kullanılan yay sistemlerinde teknolojinin geldiği son nokta aşılabilir mi? Bugüne kadar ezber bozan devrimci tasarımlara imza atan Yatsan mühendisleri ve ustaları kendilerine bu soruyu sordular ve tam 4 yataktan oluşan Rouge Serisi’ni yarattılar.

Çıkış noktaları şuydu: Teknolojinin sınırlarını zorlarken, üretimde tamamen doğal malzemeler kullanmak.

Y TSN Essential yay teknolojisi; dekorasyon severlerin beklentilerini

doğru bir biçimde karşıla ma nın ya nı sıra uzu n vadeli kulla nım i mka nını da

bera berinde su nuyor.

paket kılıfı, kumaşı ve montaj klipsleri gibi tüm bileşenleri ile birlikte Oeko-Tex 100 sertifikası almaya hak kazanmıştır. FINE WIRE TECHNOLOGY™ ısıl işlem ile dayanıklılığı arttırılarak, the Active Support Technology® telin en ince formundan üretilen YTSN Essential paket yaylarında ince tel yayın yaylanma efektini arttırırken, ısıl işlem ile elde edilen mukavemet ise yayın ömrünü uzatır. Bundan dolayı yapılan laboratuvar sonuçlarına göre YTSN Essential Yayları ile oluşturulan yataklar yaklaşık 10 yıla

denk gelen 60.000 yatışa kadar (bir çok benzerine oranla ortalama 3 kat daha fazla) sunduğu rahatlığı korur. Tasarımın açık hücreli yapısı sayesinde, uyku sırasındaki ısı ve nem dengesini Kansas Şehir Üniversitesi tarafından yapılan araştırmalarda % 28 oranda daha iyi koruduğu tespit edilmiştir. Yatsan yataklarında klasik dizilimlere ek olarak yay içi yay şeklinde tasarlanmış kilo farkları fazla olan eşler için Enjoy™, 7 farklı sertlik bölgesi ile ekstra konfor sunan CombiZone™, üst düzey yaylanma efekti sunan LDP™ ve farklı uyku alışkanlıklarına uyum göstererek geometrik olarak da benzerlerine oranla kişiliğini yansıtan Chess™ gibi dizilimleri de bulabilmek mümkün. Yatsan Essential serisi, yayları doğal dolgu malzemeleri ile birleştirip özenle seçilmiş kumaşlarla bütünleştirerek uyku ortamınızı karakterinizle örtüştürüyor. Yeni nesil yüksek teknolojili Essential yaylar ile üretilmiş yatak tasarımlarını Yatsan showroom’larında deneyimleyebilirsiniz.

Isabelle.

Beatrice.

Sophie.

Gisele.

Bijoux Gisele.

YTSN Essential paket yayları, yapılan laboratuvar sonuçlarına göre benzerlerine oranla

üç kat daha fazla dayanıklılığa sahip tasarımıyla öne çıkıyor.

Viking Beatrice.

King Koil Luxury Serisi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.