Güneşin tadını çıkarma vakti

TEPE HOME’UN 2015 ILKBAHAR&YAZ SEZONU BAHÇE KOLEKSIYONU, GENIŞ ÜRÜN YELPAZESI ILE DEKORASYON SEVERLERIN CIVIL CIVIL BIR YAZ GEÇIRMESINI SAĞLAYACAK.

Evim - - Evİmİ Kuruyorum -

YS-913 Masa-sandalye takımı.

Tepe Home 2015 koleksiyonu nda yer ala n farklı malze me ve formlardaki mobilya seçenekleri ve aksesuarlar bu yaz keyifli kombinasyonlar oluşturuyor.

Sıcak yaz günlerinde günün yorgunluğunu atmak ya da tatilinizin tadını çıkarmak için sayısız dekorasyon seçeneğini ve fikri bir arada sunan Tepe Home, yaratıcı kombinasyonlar tasarlayabileceğiniz seçenekleri ile dikkat çekiyor. Bahçe mobilyası ve aksesuarları ile yaz mevsiminin keyfine keyif katacak olan markanın tik ağacından yapılmış oturma ve yemek grupları, rattan malzemeden üretilmiş dinlenme köşeleri, tenteli koltuk seçenekleri, salıncaklar ve şezlonglar bu sezon bahçenizi, balkonunuzu veya terasınızı dekore edebileceğiniz sayısız seçenekten sadece birkaçı. Özellikle sezonun en trend renklerini yansıtan bahçe aksesuarları ise mobilyalarınızla muhteşem bir uyum sağlayacak. El değmemiş egzotik ormanların renklerinden esinlenilen yeni koleksiyondaki kuş evleri, rüzgar gülleri, saksı formundaki çizmeler, ferforje aksesuarlar ve daha yüzlerce çeşit ürün hayatınıza renk katacak.

GHV1198V Salıncak.

GCV1112V-3 Oturma grubu.

Moon tenteli kanepe.

GHV1198V Salıncak.

Minerva oturma grubu.

Corfu oturma grubu.

Loca, salıncak ve hamak gibi

seçenekler bu yazın terapik tasarımları arasında yer alıyor.

YS-411 Masa-sandalye.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.