Banyoda Dip Köşe Bahar Hijyeni Y oğun Kıva mlı Ça maşır Suyu İle Uzun Süreli Koru ma Sağlayın!

Evim - - İpucu -

Ev temizliği ve hijyen konusunda tüketiciler tarafından Türkiye’nin en sevilen ev temizlik markası seçilen Domestos, inovatif ürünleriyle tüketicilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Domestos, yenilenen formülü ile tarihinin en yoğun kıvamlı çamaşır suyunu tüketicisi ile buluşturuyor. Ultra yoğun kıvamlı Domestos, yüzeyler üzerinde uzun süre tutunup koruma kalkanı oluşturarak mikroplara karşı uzun süreli bir koruma sağlıyor. Üstelik sifon çekilse bile etkisini sürdürerek sizi korumaya devam ediyor. Yeni Domestos, ultra yoğun kıvamlı formülü sayesinde yüzeylerde oluşturduğu “Koruma Kalkanı” ile tüketicilerine uzun süreli koruma ve maksimum hijyen sağlıyor. Yenilenen formülü ile bugüne kadarki en yoğun kıvamına ulaşan Domestos ile kıvamsız çamaşır suları arasındaki fark, çok net görülüyor. Bir şişe Domestos ile bir şişe kıvamsız çamaşır suyunu aynı anda dökmeye başladığınızda bir Domestos şişesinin tam olarak boşaldığı sürede sekiz şişe kıvamsız çamaşır suyu akıp gidiyor. Akıllı ve hesabını bilen hanımların tercihi, yine Domestos!

Tuvaletinizin temiz olması, parlak görünmesi ve ferah kokması için rezervuar bloklarını kullanabilirsiniz.

Ailenin hijyen konusundaki uzmanı kadınlar, tuvalet hijyeni ve bakımı konusunda da titiz davranıyorlar. Türkiye’de kadınlar, haftada ortalama beş defa tuvalet temizliyorlar. İki temizlik zamanı arasında geçen sürede de tuvaletlerinin hijyenik ve bakımlı olmasını istedikleri için Domestos Rezervuar Blokları’ndan destek alıyorlar. Böylece sifon her kullanıldığında Domestos’un özel hijyenik formülü ve buna eşlik eden özel parfüm kokusu tuvaletin hijyenik temizliğini ve bakımını sağlıyor. Sifon rezervuarına atılan ürün, hijyen sağlamaya rezervuardan başlayarak tüm boru sisteminden geçiyor ve tuvalet yüzeyine yayılıyor. Domestos Rezervuar Blokları’nın Dağ Esintisi ve Deniz Ferahlığı adında iki farklı koku seçeneği bulunuyor. Her pakette iki adet tablet bulunuyor ve bir paket 800 sifona kadar kullanılabiliyor. Tabletin sifondan gelen suya mavi renk vermesi sayesinde ürünün tuvalete yayılımı da net olarak görülebiliyor.

Rezervuarı Uygun Olmayan Tuvaletler için Alternatif: Domestos Tuvalet Blokları

Domestos, rezervuarı gömme olan tuvaletler için de Tuvalet Blokları çözümünü sunuyor. Klozet içine asılarak yerleştirilebilen bu ürünler de sifondan klozete gelen suyla birlikte hijyenik temizlik ve bakım sunuyor. Domestos Limon Ferahlığı, Okyanus ve Dağ Esintisi kokularını mutlaka deneyin!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.