Tamamen hijyenik.

Kir biriktirmez, bakteri oluşturmaz, kolay temizlenir.

Evim - - İpucu -

Geberit CleanLine duş kanalları: Tüm detaylar düşünülmüş

Modern mimarinin banyolardaki yansıması Geberit, banyolar için pratik, estetik ve kullanışlı ürünler tasarlamaya devam ediyor. Geberit’in son yeniliği CleanLine duş kanalı, modern duşlarda hijyenik çözümler arayanlar için geliştirildi.

Temiz ve Çekici

Geberit hemzemin duşlar için ürettiği duş kanalları temizlik ve hijyen önceliğinde kullanıcılarına yenilikçi çözümler sunuyor. Sıradan duş kanallarının en büyük sorunu kapaklarının altında biriken kirler! Geberit CleanLine duş kanalları temizliği zorlaştıracak gizli kenar ve köşeleri ortadan kaldırıyor. Kullanıcılarına hijyenik bir kullanım sağlayan CleanLine duş kanalları, çıkarılabilen tarağı sayesinde saç veya diğer büyük parçaları etkili bir şekilde tutarak duşlarda sıkça yaşanan tıkanma sorununu önlüyor. Şık tasarımı ve paslanmaz çelik kapağı sayesinde ise banyolara modern bir hava katıyor.

Son Derece Şık ve Pratik

İstenirse duvar kenarında da yerleştirilebilen duş kanalının paslanmaz çelik kapağı duş alanının ölçüsüne uygun olarak kesilebiliyor. Son ayrıntısına kadar düşünülmüş kurulum ve sızdırmazlık teknolojisine sahip CleanLine duş kanalları tüm standart zeminlere uygulanabiliyor. Üstelik bunu yapmak sıradan zemin montajı kadar kolay. Modern görünümü ve fonksiyonel kullanımıyla Geberit, CleanLine duş kanalları ile hemzemin banyolar yaratmak isteyenlere şık ve hijyenik çözümler sunuyor.

Kullanıcı dostu

Kapağa entegre edilmiş tarak Hijyenik tarak kiri ve saçı tutarak tıkanıklıkları önler. Tarak kolayca çıkarılıp yıkanabilir. Geberit CleanLine duş kanalları kolayca temizlenebilir.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.