Hoover’den bahar müjdesi

Evim - - İpucu -

Beyaz eşya konusunda dünyanın önde gelen markalarından olan Hoover, teknolojiye önem veren müşterilerine çok avantajlı bir kampanya sunuyor. Aşağıdaki Hoover fırın, bulaşık ya da çamaşır makinelerinden birini alanlar, buhar gücü ile kusursuz bir temizlik sunan Steamjet Buharlı Yer Temizleyici’ye ücretsiz sahip oluyorlar. 31 Mayıs 2015’e kadar sürecek olan Bahar Kampanyası ile yüksek manevra gücü, Twinhead Teknolojisi ve üçgen başlığı ile ulaşılması en güç yerler bile pırıl pırıl oluyor; temizlik evin her köşesine yayılıyor.

Çamaşır Makinesi (DYN 11146 PG8): 11 kg kapasitesine ve 8 Pulse Teknolojisi’ne sahip olan bu makine, her renkten çamaşırı birlikte yıkama olanağı sağlarken; 20°C’de 40°C etkisi yıkama yapıyor.

Bulaşık Makinesi (DDY 65543 FAM-S veya DDY 65543

XFA): Dağ gibi bulaşığı tek seferde yıkarken tasarruftan da ödün vermeyen bu makineler PowerWash Teknolojisi ile aşırı kirli bulaşıklarda bile mükemmel sonuç veriyor.

Fırın (HCG 6501 PBX): Lezzet ustalarının en büyük yardımcısı olan bu fırın, 7 farklı pişirme işlevi ile göz dolduruyor. Kazaları önleyen Gaz Emniyet Sistemi’ne sahip 4 gözlü ocağıyla hızlı ve pratik sofralar için de vazgeçilmez oluyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.