Buzdolabı seçenekleri

Evim - - Karşilaştirma -

FCB 4001 NF S BK A+/FRANKE

Hem soğutucu hem de derin dondurucu kısmında No Frost özelliği bulunuyor. 60 cm genişliği sayesinde küçük mutfaklarda da kullanılabiliyor. Hacmi 358 litre.

BD5772PNFI/PROFİLO

A+ sınıfı buzdolabının özellikleri arasında Lcd Elektronik, Vitaplus, Teleskopik Hydroplus ve Chillerplus çekmeceler, Multi Flow Fan sistemi, Led iç aydınlatma bulunuyor. Kaplaması ise inox.

R12028B01/SILVERLINE

80 cm’lik buzdolabı çift kapaklı ve siyah inox. Hacmi 465 litre. A+ çevre dostu enerji sınıfı buzdolabı süper soğutma ve dondurma fonksiyonuna sahip. Alarm fonksiyonu var.

PUZZLE/VESTEL HP 510 WL/ HOOVER

A+ enerji verimlilik sınıfı buzdolabının buzmatik ve yumurtalık bölmesi var. Kapasitesi 542 litre. Tatil modu sayesinde maksimum enerji tasarrufu sağlıyor. Turbo soğutma fonksiyonu ve no frost soğutma teknolojisi mevcut.

WW10H9610EW/AH/ VESTEL

Kırmızı, turuncu, pembe, yeşil ve bej olmak üzere beş farklı alternatife sahip. A+ enerji sınıfı ve 510 litre hacmi var. Multi Flow soğutma sistemi ve Akıllı Defrost sistemi bulunuyor. VitaStore bölmesi, yaklaşanları fark eden hareket sensörü ve 14 farklı kullanım şekli mevcut. Hacmi 655 litre. VitaStore özelliği, meyve ve sebzeleri dondurmakla kalmıyor, tazeliklerini de uzun süre koruyor.

SU PINARLI/INDESIT

A+ enerji sınıfı No-Frost kombi buzdolabı, su pınarı özelliği sayesinde her an buz gibi soğuk su sağlıyor. Hijyen kontrol sistemi, hızlı dondurma ve hızlı soğutma fonksiyonları bulunuyor. Sebzelikte nem kontrol sistemi de var.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.