EN İYİ 10 LAMBADER

Evim - - Seçenek -

Ölçüler: Malzeme: gürgen. Yalın ahşap sıcaklığı İlk bakışta modern bir etki bıraksa da sade formuyla hemen her mekanda uyumu yakalıyor. Eğer mobilyalarınız klasik patine ya da eskitme beyaz ağırlıklı değilse bu tarz bir lambader şık durabilir. Ölçüler: H: 164 cm, şapka: 50 cm. Malzeme: Masif kestane ayaklı ve beyaz kumaş Denizci ruhu Kır eviniz daha çok sahil evi tarzına yakınsasa denizi çağrıştıran birkaç aç detay ekleyebilirsiniz. Tıpkı halat ayaklı bu lambader gibi. Ölçüler: H: 147 cm, şapka: 44 cm. Malzeme: Kumaş şapkalı kalı ve halat detaylı ahşap.p. Vintage etkisinde Uzun kumaş şapkası sayesinde ışığı yumuşak bir şekilde yayıyor ve kır evinize sıcak ve samimi bir atmosfer kazandırıyor. Ölçüler: H: 142 cm, şapka: 50 cm. Malzeme: Yüzde 100 pamuklu kumaş başlıklı, metal ayaklı.

Maksimum doğallık için Rustik stiliyle öne çıkan lambader huzurlu, dingin bir atmosfer yaratıyor. Ayağın pastel cilası ve iddiasız şapkasıyla Fransız stili kır evlerinin de değişmez parçası. H: 414 cm, şapka: 24 cm.

Masif ahşap üzeri patine

cilalı.

şapkalı.

En romantiği çiçeklisi Minik çiçekler, pembe ve yuvarlak varlak hatlar… Tipik İngiliz kır evi stilinin nin değişmez üç öğesi. Genç kızınız ınız için de oldukça dekoratif ve romantik mantik bir seçim. H: 140 cm, şapka: 60 0 cm.

Yüzde 100 pamuklu lu kumaş başlıklı, metal ayaklı.

Tripod mu? Kır evi stilinize çarpıcı bir kuzeyli etkisi eklemek için açık renk ahşap ayaklı bir tripod seçebilirsiniz. Şapkasındaysa desenli ya da bol dokulu seçenekler düz kumaşa iyi bir alternatif. H: 178 cm.

Doğal cilalı, masif

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.