Bunları evde deneyebilirsiniz:

Evim - - Önerİ -

Evinizde kurumuş çiçek bulundurmayın, evinizin her yerinde hayat olsun.

Durmuş saatleri tamir ettirin ya da evden çıkarın, durağanlık enerjisine izin vermeyin.

Duygusal olarak, özel bir bağınız olmayan eski, fazla kalabalık gelen eşyalarınızı atın. Kurduğunuz duygusal ba- ğın da iyi duygular içermesine dikkat edin. Örneğin kalp kırıklığı veya öfkeyi hatırlatan şeyler olmamasına özen gösterin. Özellikle fotoğraflar çok önemli.

Maruz kaldığımız radyasyonun ve negatif enerjinin azalması için odalara bir bardak su içerisinde kaya tuzu yerleştirin, tuz suda çözülecektir. Çözülmeyip, tortu bırakıyorsa bu enerji akışının kesintiye uğradığını gösterir. Tuz tamamıyla eriyip, suya karışana dek haftada 1 suyu yenileyin.

Evinizde bolluk bereket akışını sağlamak için haftada bir tarçın tütsüsü yakarak evin içinde gezdirin. Bu bereket akışını sağlayacaktır.

Ev içinde tartışmalar, huzursuzluklar oluyorsa evin en çok kullandığınız odasına ametist taşı yerleştirin. Ametist taşı mekanın negatif enerjisini çeker.

Evin içinde odalarda bir ağırlık, yor- gunluk ve negatiflik hissederseniz ada çayı tütsüsü kullanın. Tütsüyü odalarda özellikle köşelere doğru sallayarak yaktığınızda köşelerde tıkanık kalmış enerjilerin açılmasını sağlar.

Evde bolluk ve bereket kesintisi varsa her sabah gün ağarırken kalkıp evdeki bütün muslukları açıp su akıtın. Bu, suyun doğal bolluk enerjisiyle evin içinde dolaşmasını ve evin bereketinin dengelenmesini sağlar.

Haftada bir ev temizliğinde kullandığınız detarjanların içine sirke damlatarak uygulama yapın. Sirke evdeki kalıntı enerjileri temizleyecek ve enerjinin doğru hareketini sağlar.

Kendi üzerinizde ağırlık, mutsuzluk huzursuzluk olduğunda şampuanın içerisine üç damla sirke damlatıp uygulayın. Vücudunuzda kalmış negatif enerjiyi temizler.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.