SUYU KORUYUN!

Banyonuzu yenilemeyi düşünüyorsanız, doğru seçimlerle su ve enerji kullanımını en aza indirebilirsiniz.

Evim - - İpucu -

Banyodaki günlük su kullanımınızı hane halkının tümünün uyduğu basit kurallarla % 60 düşürebilirsiniz. Duş ya da armatürlerinizi değiştirmek niyetindeyseniz, bu esnada su ve enerjiden de tasarruf edeceğiniz ürünleri tercih edin. Satın almadan önce araştırıp, stiliniz ve günlük rutininizden ödün vermeden alacağınız ürünlerin, çevreye saygılı olduğundan da emin olmayı unutmayın.

Düşük su tüketimini rahat kullanıcı deneyimi ile bir araya getiren Grohe tek kumanda kollu bataryalar, her tip, boyut ve dekordaki banyolara uygun çok çeşitli estetik tasarım varyantları ile sunuluyor. Bataryalar, basınçtaki bir oynamaya bakılmaksızın dakikada sadece 5,7 litrelik akış hacmini güvence altına alıyor.

Kişi başı yüzde 55 oranında su tasarrufu sağlayan 2.7 litrelik Aquasmart klozetler, maddelerin yüzeyde tutulmasını engelleyerek daha az deterjan kullanma imkanı veren Easy Clean Teknolojisi ile hijyen bir kullanıma olanak veriyor, Kale.

Çıkış ucunun özel tasarımı sayesinde şelale akışı sağlayan Waterfall armatürler; yuvarlatılarak keskinliği alınmış hatlarıyla, su ile buluşulan mekanlara estetik ve işlevsel bir değer katıyor. Seri, şelale akışının yanı sıra debi sabitleyicisi ile su tasarrufu sağlıyor, Kale.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.