Onlar ne diyor? Araştırın, sonra satın alın!

Evim - - İpucu -

Çelik kapı ve kilit satın alırken nelere dikkat etmeli?

İyi bir araştırma sonrası uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bir çelik kapıda montaj şekli, özel kilit sistemler ve satış sonrası servis en önemli detaylardır. Markamızda sıkılaştırılmış MDF’den kör kasa kapılar çelik millerle duvara sabitlenerek montaj ediliyor. Sadece bizde bulunan Classic Kilit, Süper Kilit ve Champion Kilit olarak 3 çeşit kilit sistemimiz var. Bu kilitler piyasada ayrıca satılmıyor.

Amerikan panel kapı ve çelik kapı avantaj/dezavantajları nelerdir?

Dış cephe ile doğrudan temas eden bir çelik kapı alıyorsanız, alüminyum ve cam kaplamalı olanları tercih edebilirsiniz. Alüminyum ve cam yağmur, korozyon ve güneş ışınlarından etkilenmediğinden dış ortam için en uygun kaplama seçenekleridir. Uzun ömürlü ve estetik görünüşleriyle evinize prestij de katar.

Hangi kapı modelleri, hangi tip evlerde daha avantajlı? Deprem bölgeleri, bol nemli bölgeler, dağlık kuru havalı bölgeler vs. gibi bölgelere göre evlerde farklılık yaratır mı?

Firma olarak, ahşap ve doğal kaplamalı kapıları dış mekana uygulamayı sağlıklı bulmuyoruz. Doğal şartlara maruz kalacak kapılarda nemli ve yağış alan bölgelerde dış mekan alüminyum ve laminant kapıların kullanılmasını öneriyoruz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.