TEKİRDAĞ DEKO-REHBER

Her yıl haziran ayında yapılan Kiraz Festivali, Karacakılavuz ve Sağlamtaş el dokuma ürünleri ile meşhur şehrimiz Tekirdağ’da alışverişe çıkacaksanız rehberimize mutlaka göz atın.

Evim - - Şehİr Rehberİ -

Marmara Bölgesi’nin Trakya yakasında bulunan Tekirdağ; verimli yeşil ovaları, tarihi evleri, her yıl haziran ayında düzenlenen kiraz festivali ile görülmeye değer illerimiz arasında yer alıyor. Malkara ve Hayrabolu ilçelerinde tarım ve hayvancılık; Çorlu, Ergene, Çerkezköy ve Kapaklı ilçelerinde sanayi ve endüstrinin oldukça gelişmiş olduğu görülüyor. Bu ilçelerde bulunan organize sanayi bölgeleri ve fabrikalar nedeniyle şehir giderek sanayileşirken nüfus oranı da çok hızlı bir şekilde artıyor. Tekira, Orion, YSK ve Maxi Center gibi alışveriş merkezlerinin yer aldığı şehirde Tekzen, Mudo Concept, English Home, Enza Home ve Yataş, Çilek, Kelebek gibi zincir mağazalar, Tepe Mobilya, Karaca Home, Sarev, Mondi, İpek Mobilya, Alfemo, İstikbal, Bellona, İdaş gibi firmalar ürünleri ile yer alıyor.

Mobilya/Aksesuar

Ceylan Mobilya: Mobilya ve dekorasyon ürünleri. 100. Yıl Sanayi Sitesi/0282 261 50 68. Tamer Mobilya: N. Fazık Kısakürek Cad./0282 263 66 12/tamermobilya. com.tr

Çağdaş Mobilya:

Eski Sanayi Sitesi/0282 262 09 81/cagdasmobilya. com.tr Ünal Halı-Mobilya:

Köprübaşı

Kokos Home.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.