SAĞLIKLI IÇECEKLER IÇIN

Kış soğuklarına karşı kendimizi korumanın bir yolu meyve suları. Sağlıklı sebze ve meyve suyu elde etmek içinse meyve sıkacakları bize yardımcı oluyor.

Evim - - Karşilaştirma -

MULTI PRESS/EMSANAN

299 TL. Az posa geçirme özelliğine ne ve paslanmaz çelik süzgeç eç sistemine sahip. Portakal ve

limonun yanı sıra nar gibi meyveleri de sıkabiliyor. Kırmızı, mızı,

gri, krem ve krom renkleri var. J700/BRAUN 449,90 TL. 4 yönlü güvenlik sistemine sahip. Çıkarılabilir parçaları elde ve bulaşık makinesinde kolaylıkla temizleniyor. 1000 watt gücündeki 2 farklı hız ayarlı motoruyla da kısa zamanda keyifli lezzetler yaratmanıza yardımcı oluyor.

MEYVIX/ARZUM ZUM

379 9 TL. Çıkarılabilir 2 lt geniş posa haznesinesi ve 1.5 lt kapasiteli sürahisiyle iyle meyve suyunun en saf halini alini sunuyor. Paslanmaz çelikten ten filtresi, parçalayıcısı ve süzgeciyle iyle

uzun ömürlü kullanım sağlıyor. yor. VIVA HR1855-70/PHILIPS 339,90 TL. 700 Watt’lık güçlü motoru sayesinde meyve ve sebzeleri son damlasına kadar sıkıyor. 2 litrelik kapasiteye sahip. Sıkılan sebze ve meyvelerin posalarını tek bir yerde biriktirerek temizlik kolaylığı sağlıyor.

MP8000/PROFİLO

405 TL. 800 Watt’lık motoru ile güçlü bir performans sunuyor. Bu sayede katı meyveler zorlanmadan

sıkılıyor. 3.5 lt’lik geniş posa haznesi sayesinde ürünü yıkayıp temizlemeye gerek kalmadan bir seferde yüklü miktarda meyve

suyunu sıkabiliyor.

anıza

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.