Takımlıyoruz

Evim - - Önerİ -

Farklı perde sistemlerini birlikte kullanırken ya da sadece mekana hareket kazandırmak için, renk ve desen oyunları oynanabilir. Mesela geometrik desenliler ve çizgililer modern bir hava kazandırır. Çiçeklilerle tribal kombinasyonu eklektik bir etki yaratır. Ancak hangi deseni kullanırsanız kullanın renk temanız buradaki gibi aynı ya da benzer tonlarda olsun.

Çok katmanlı

Geniş pencerelerde ışık ve ısı yoğunluğunu ayaralamak zordur. Bu yüzden birden çok perde katmanı uygulamak akıllıca bir çözüm. Pencereye yakın konumda stor mekanizması, üstte tül ve en son dekoratif güneşliklerle yaşam alanlarını koruyabilir ve dilediğiniz dekoratif uygulamayı da yapabilirsiniz. Dikkat edeceğiniz tek şey desen dengesi.

Sade şıklık

Küçük evlerde ışığı daha verimli kullanmak ve odalarda mahremiyeti zahmetsizce sağlamak için tek kat ve sade bir seçenek en doğrusu. Eğer daha sıcak bir hava kazandırmak istiyorsanız perde kenarına kahve ya da bordo tonlarında ince bir bant geçebilir, küçük klipsler takabilir ya da direkt pencere içini süsleyebilirsiniz.

tchibo.com.tr

Ikea.

Damask.

Ikea.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.