Desenli seramiklerle daha çarpıcı

Etkileyici desen ve renkteki zemin ve duvar seramikleriyle mutfak, banyo, antre gibi trafiği yoğun olan bölgelere şıklık katmayı deneyin.

Evim - - Nísan Içindekiler - HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ

Hem temizliği çok kolay hem de uzun ömürlü olan desenli seramiklerle yaşam alanlarının her metrekaresine yönelik iddialı uygulamalar yapılabiliyor. Farklı şekil, desen ve sayısız renk alternatifi olan bu kaplamalarla neler yapabileceğiniz ise sizin yaratıcılığınıza kalmış.

Yüzey: Seramik kaplamalarının dokulu veya pürüzsüz, her iki tipte de parlak ve mat alternatifler var. Parlak yüzeyleri olanlar desenli karolarla kombinlendiğinde çok şık sonuçlar verebiliyor. Mat yüzeyli olanların modern yaşam alanları için daha fazla tercih edildiği görülüyor.

Renk kombinasyonu: Monokromik bir renk kartelası neredeyse tüm stildeki yaşam alanlarına kolay uyum sağlar. Zamansız bir seçim de olacağı için uzun yıllar modası geçmeden kullanabilirsiniz. Desenli karolarda en sık kullanılan renk kombinasyonlarından biri de mücevher tonları. Marakeş stili bu renkler daha çok geometrik desenlerle beraber kullanılıyor. Turkuaz ise favori renk.

Kare formlu vintage çini, Karo İstanbul.

Pip Studio

Frame serisi karolar, Bien Seramik.

El boyaması çini karo: 13 Dolar, amerikadaniste. com

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.