Her eve bunlar lazım

Evim - - Bütçe -

tchibo.com.tr mik ve cam eşyaları yeniden kullanmak için en basit yöntem: Seramikler için kuvvetli yapıştırıcıyla veya beyaz tutkalla yapıştırıp kuruduktan sonra üzerini uygun renkte keçeli kalem ya da ahşap rötüş kalemiyle boyayın. Ev tadilatının püf noktası eldeki malzemelerle çözüm üretmek. Kendin söküp,

38 Renkli ve desenli bantlar,

tchibo.com.tr

takabilmek...

tıkandıysa dert değil. Hemen herkesin evinde olan İngiliz anahtarı ile alt haznesini sökün, içini temizleyip yerine takın. Ancak bunu yaparken altına bir leğen koyarsanız etraf kirlenmez.

musluğunuz sizi rahatsız mı ediyor? Contası erimiş olabilir. Bu durumda en basiti, ana vanadan suyu kestikten sonra, batarya başlarını sökmek, iç vidaları gevşetmek. Musluk başını çekip çıkarın. Sırasıyla salmastra ve contayı çıkarın. Yeni contayı taktıktan sonra çıkardığınız sıranın tersine doğru geri vidalayın. Bunu hiç denememişseniz bile en fazla 1 saatte yapabileceğiniz bir işlem.

müşürü acil değiştirmek gerekiyorsa ve elinizde yoksa ince pamuklu paket iplerini bir miktar ıslatıp yumuşattıktan sonra sarabilirsiniz.

süpürgelik derzlerinin duvarla arası çok açılmışsa, araya su sızmaması için şeffaf silikonla ince bir

Wert silikon tabancası: 26,07 TL.,

hepsiburada.com RapidRa silikon tabancası:ta 35 TL., hepsiburada.comhe HiltiSF2AHilt Delim ve vidalamavida matkabı: 720,66720 TL., n11.com tabaka geçerek tıkayabilirsiniz.

üstü sürekli çay, kahve lekesi oluyorsa cilasını yenilemek yerine kolayca yok etmek için lekenin üzerine kolonya döküp hafifçe yakın ve beklemeden hemen yumuşak bezle silin. Parkede ya da ahşap yüzeylerde çizilmeyle oluşan ince çatlakları her evde olan keçeli kalemlerle boyayarak algılatmayabilirsiniz.

ve tarafınızdan bantlanmış, yapıştırılmış sandalye ayaklarını renkli kalın urganlar sararak farklı ve dekoratif olarak gizeleyebilrisiniz. Gıcırdayan menteşelere birkaç damla zeytinyağı damlatarak kolayca giderebilirsiniz. Çizilen beyaz eşyaların cilasını beyaz oje sürerek onarabilirsiniz. Tadilatı taşerona yaptıracaksanız armut.com ücretsiz teklif alacağınız, fiyat karşılaştırması yapacağınız bir site. Ayrıca online olarak tadilart.com’dan da sorgulayabilirsiniz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.