MARSHALL SİL- PAK İLE EVE+OKULA DÖNÜŞ VAKTİ!

Ders zili çalıyor! Yepyeni “Leke Tutmayan Teknoloji” ile geliştirilen Marshall SİL-PAK ile çocuğunuz yaratıcılığını geliştirirken duvarlarınız hep temiz kalsın ister misiniz?

Evim - - Hobİ -

Eylül, yenilenme ve derlenip toplanma adına fikir ve önerilere daha çok ihtiyaç duyduğumuz bir ay. Uzun yaz tatili sonrası şehir evlerine ve ardından okula döndüğümüz bu dönemde, “Leke Tutmayan Teknoloji” ile geliştirilen kolay kullanımlı boya Marshall SİL-PAK, aksiyonu bol çocuklu evler için ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Boya üzerinde oluşan film tabakası sayesinde su bazlı lekeler duvara nüfuz etmiyor ve üstün su itme özelliği sayesinde sıvılar yüzeyde boncuklanma efekti oluşturarak, yayılmadan akıyor. SİL-PAK’la boyanmış duvarlara dökülen meyve suyu, çay, kahve, kola gibi lekelere ek olarak pastel boya ve ruj lekeleri de kolayca temizlenebiliyor. Marshall SİL-PAK’ı

64 diğer boyalardan ayıran en önemli özellik ise üzerinde oluşturduğu film tabakası sayesinde silikonlu mat Marshall iç cephe boyalarına göre 10 kat daha fazla* silinebilir olması. Bağımsız laboratuvarlarca da yıpranma testlerine tabi tutulduğunda, silinmeye bağlı deformasyona karşı 10 kat daha fazla dayanıklı olduğu onaylanan SİLPAK’ın uygulamasında diğer boyalardan bir farkı yok ama ambalaj üzerindeki etikette yazan talimatları uygulamak önemli. Lekeleri temizlerken... Önce ıslak ve yumuşak bir bezle silebilirsiniz. Daha zorlu lekeler için sıvı bulaşık deterjanı ve mikrogranül içeren soft temizlik malzemelerini rahatlıkla uygulayarak boyayı yıpranmadan çok daha uzun süreler kullanabilirsiniz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.