EVDE YENI YIL HEYECANI

Yılın son ayında, eskiyi geride bırakıp yeni bir sayfa açmaya hazırlanırken bu ruhu tüm eve yaymak ve konukları da havaya sokmak için birkaç küçük ama akıllı dokunuş yeterli olur.

Evim - - Aralik Fikirleri - HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL

H 1 2 3 4 5ayattan bir yıl daha aldığımızdan olsa gerek hüzünlü ama yepyeni bir sayfa açacağımızdan bir o kadar da neşeliyiz bu ay. Bu heyecanı evin her köşesine yayarken kişisel zevkinizi ve yaratıcılığınızı 10 adımda ortaya koyun: Yılbaşı havası Küçük konuklar bu havayı en çok sevenler. O yüzden kapının dışına asacağınız bir yılbaşı çelengi ya da kocaman bir kovaya dolduracağınız yılbaşı topları daha eve girerken onları çabucak havaya sokar. Kırmızı güller En klasik görünüm için çok uzağa gitmeyin. Köşebaşındaki çiçekçiden alacağınız birkaç dal kırmızı gül kapı önünü süslemek için yeterli olur. Dilerseniz kokina da kullanabilirsiniz. Kurdele keyfi Kapıya çelenk asmak yerine kalınca kurdelelerden kocaman bir fiyonk bağlayıp yapıştırabilirsiniz. Beyaz kartaneleri Hem mevsimi hem de yeni yılı çağrıştıran kar tanelerini herhangi bir marangozdan kestirip lame ya da dore simli boya ile boyayıp asın. Sıra dışı olmak Yeni yılda farklı bir sayfa açmaya hazırlanırken buna neden evinizden başlamıyorsunuz? Standart renklerden, klasik süslemelerden uzaklaşın ve sıra dışı bir stil karmasına merhaba deyin.

114

Gravel baskılı yastık: 35,10 TL., n11.com Strala yıldız abajur şapkası: 14,99 TL., Ikea Gravel yılbaşı baskılı: 35,10 TL., n11.com

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.