Yeni evinizde temİZLİK ÇOK KOLAY

Elektrikli süpürge alırken kullanım alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı belirleyip seçiminizi ona göre yapın.

Evim - - Evİmİ Kuruyorum -

Daha verimli ve kolay temizlik için, makinenizin motor gücü yerine emiş gücü ve fırçasının toz toplama performansına dikkat etmelisiniz.

Daha hijyenik ve bakımı kolay bir makine istiyorsanız, toz torbalı süpürgeleri tercih edin. Torbası dolduğu zaman yenisini takarak devam edebilirsiniz.

Toz torbasıyla uğraşmadan kolay temizlenen bir makine arıyorsanız, tercihiniz toz torbasız siklonik süpürgeler olmalı. Toz haznesi kolayca boşaltılabilir.

Yüksek emiş gücü istiyorsanız, ileri teknoloji multi siklon süpürgelerde emiş düşümü olmadığından uygun bir seçim olabilir. Hepa filtrelerin yıkanarak temizlenmesi gerekiyor. Yoksa zamanla emiş gücü azalabilir

Tozları yakalama kapasitesi yüksek bir makine istiyorsanız, tercihinizi su filtreli süpürgelerden yana kullanın. Bu makineler, toz torbasına ihtiyaç duymaz. Her kullanım öncesinde hazneye belirtildiği oranda su konulması ve her kullanımdan sonra ürünün komple temizliğinin yapılması gerekiyor.

Zeminlerin hem ıslak, hem de nemli olduğu ortamlarda temizlik yapmak istiyorsanız da, ıslak/kuru elektrikli süpürgeleri seçebilirsiniz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.