YAZA KEYİFLİ BİR KARŞILAMA

%100 yerli bir Türk markası olarak 11 yıl önce yayın hayatına başlayan ve halen Türkiye’nin en çok satan dergisi olan EVİM, bu süreçte birlikte yol aldığı iş ortaklarıyla keyifli bir kahvaltıda bir araya geldi. Yaza merhaba buluşmasına derginin reklamvere

Evim - - Etkİnlİk -

Yayın hayatına başladığı günden bu yana yenilikçi, farklı ve okurlarına yön veren içeriği ile sadece kendiyle yarışan EVİM, geleneksel buluşmalarına bir yenisini daha ekledi ve birlikte yol aldığı isimlerle yaza keyifli bir merhaba dedi. Alligator Boya, Arzum Okka ve Bernardo’nun sponsorluğunda Ortaköy House Café’de gerçekleştirilen kahvaltıda davetliler güne keyifli, mutlu ve enerjik bir başlangıç yaparken, editörlerimizin minik dokunuşları mekana ve buluşmaya neşe ve enerji kattı.

Boya kavramını dekoratif bir kulvara taşıyan Alligator Boya’nın yeni ve fonksiyonel ürünü Chalky Kara Tahta Boyası ile hazırladığı yazı duvarı, buluşmanın en eğlenceli ve renkli noktalarından biri oldu. Sofra tasarım uzmanı Bernardo’nun Blossom Symphony serisi ile kurduğu ve mekana floral esintiler taşıyan romantik masa konuklara çiçeklerin pozitif enerjisini taşıdı. Tasarımı ve şıklığı bir arada sunan Arzum’un mürdüm ve papatya serileriyle renklenen kahvaltının sonunda misafirlere kompakt tasarımı ile farklılaşan Okka ile hazırlanan Türk kahveleri ikram edildi. Ayrıca yapılan çekilişle bir konuğumuza Okka Minio Türk kahvesi makinesi hediye edildi.

Bernardo’nun Blossom Symphony 83 parça yemek takımı, mevsimin enerjisini mekana taşıdı.

Sepet ve çiçekler, Ikea.

Alligator Chalky Kara Tahta Boyası yüzeyleri tebeşirle yazılmaya ve silinmeye uygun hale

getiriyor. Siyah renk olan ürün 2,5 lt olarak

satılıyor.

Keyifli ve samimi bir ortamda geçen kahvaltının ardından misafirlere Arzum Okka ile yapılan Türk kahveleri ikram edildi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.