DEĞİŞİKLİK YAPMADAN ÖNCE ONA SORUN

Dekorasyon, mobilya ve stil problemlerinizi gelin birlikte çözelim. Yapmanız gereken bize yazmak.

Evim - - Terapİst - altincicadde.com designstatehome.com

Merhaba, Salonumdaki iki pencerenin ya da en azından birinin önüne kır evi tarzı bir sedir yerleştirmek istiyorum. Altlarında kalorifer petekleri olduğu için nasıl bir uygulama yapılabilir, bilgi rica ediyorum. Teşekkürler, Başak Orman.

Merhaba, Pencere önü sedir mantığı aslında çok kullanışlı ve dekoratif bir uygulama. Ancak bunun iki şartı var. Birincisi bu tarz kır evi sedirleri genellikle niş içindeki pencere sistemleri için öneriliyor. Sizinki gibi bir sistemde sedirin iki yanı boş kalacağından sonuçtan memnun kalmayabilirsiniz. İkincisi ise tıpkı sizde olduğu gibi yüksek kalorifer petekleri. Eğer bu petekleri kısaltma seçeneğiniz varsa (ki piyasada daha az yükseklikte bulabilirsiniz) o zaman size üzerine kılıf geçireceğiniz etekli bir sedir modeli önerebilirim.

Merhaba, Oturma grubu almayı planlıyorum. Ama evim soba- lı ve maalesef başka odaya taşıyamıyorum. Salonum m için beyaz L kanepe kullanışlı olur mu? Ayrıca evim m çok küçük ve misafir geldiğinde bu odayı kullanıyorum. Sizce nasıl bir plan yapmalıyım? Teşekkürler, Elif Kaplan.

Merhaba, Salona modüler bir L kanepe alırsanız misafir geldiğinde bir parçayı diğerinin yanına çekerek yatak şeklinde de kullanabilirsiniz. Odayı ferah göstermesi için beyaz istiyorsanız mutlaka bir kılıfla kullanın. Çünkü soba isi kirletir. Duvara monte televizyonun alt kısmındaki alan boş. Buraya dikdörtgen sandıklı bir puf yerleştirebilir ya da iki raflı bir sehpayı üzerine minderler yerleştirerek puf gibi kullanabilirsiniz. Televizyonun altında duran masa yerine diğer tarafta duvara katlanır bir masa sistemi asarak alan kazanabilirsiniz.

Merhaba, Eskiyen mutfağımın dolaplarını gökyüzü mavisine boyadım. Ama solgun duruyor. Mutfağımın renklenmesi için hangi renkler ve desenler eklemeliyim? Teşekkürler, Elif Ünsal.

Merhaba, Aydınlık bir renk tercih etmişsiniz, ama solgun gibi duruyor. Bu ay dergide de işlediğimiz tropik+botanik stilinin renk ve desenleri mutfağınızla örtüşüyor. Bu yüzden şeker pembesi, limon sarısı, orman yeşili ve kırmızı öneriyorum. Neşeli flamingo (ki bu yıl çok moda), kuş, kelebek deseni olabilir.

Eğer cupcake severseniz mağazalarda pek çok seçenek bulabilirsiniz.

H&M Home. H&M Home. English Home.

Linens.

Pencere önünüz için çok uygun bir model.

Enza Home.

Ikea.

Ikea.

Enza Home.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.