BOYADAN ÇİZGİLER

Evim - - Bütçe -

Katlanır merdiveni yazlık evinizde bir rafa dönüştürürken boyayla çizgiler yaparak denizci stili de kazandırabilirsiniz. Bunun için maskeleme bandıyla iki ince ve bir kalın şerit boyayın ve çizgili bölgenin orantısal olarak basamakların 3/4’ünü geçemeyecek şekilde olmasına dikkat edin.

Yaz sofralarınıza marin bir hava kazandırmak için kesme tahtalarınızı kırmızı, lacivert çizgili boyayarak servis altı gibi kullanabilirsiniz. Yatak odanıza yaz havası getirmenin bir yolu da kapısını içerden ya da her iki tarafından inceli, kalınlı kırmızı şeritler boyamak. Biz beyaz kapıya sadece kırmızı kullandık ama siz lacivert ve maviyle kombin yapabilirsiniz. En kolay yol maskeleme bandıyla şeritler belirlemek ve içlerini taşırmadan boyamak.

Büyük kesme tahtası: 27,99 TL:, küçük kesme tahtası: 9,99 TL., tahta kaşıklar: (adet) 5,99 TL., çizgili bez: 9,99 TL., Ikea. Pablo Nuo şifoniyer: 1.950 TL., çıpalı kesme tahtası: 99,95 TL., koyu ceviz kesme tahtası: 89,95 TL., Mudo Concept. Porselen çerezlikler: 7-12-17 TL., porselen kupa, porselen vazolar: (adet) 19 TL., Porland. Siyah tel sepetler: (adet) 59,99 TL., H&M Home. Tel askılı ayna, Koçtaş. Tablo: 250 TL., Save The Flowers. İç cephe boyası (1.25 tl.), Filli Boya.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.