SERİN YAZ EVLERİ

Sahilde, kumsalda, balkonda, bahçede, ağacın altında, kırda çimenlerin üstünde... Her pikniğin yapıldığı yere göre bir stili de olmalı diyorsanız işte size önerilerimiz...

Evim - - Baş Sayfa -

Çocuklarla yapacağınız eğlenceli bir piknikte onlara kağıt,

kumaş parçalarını verin kendi buntinglerini yapsınlar.

NEŞELİ GÜNLER

Çocuklarla yapacağınız eğlenceli bir piknikte onlara da görevler verin. Kendi buntinglerini yapmaları için kağıt, kumaş ve duvar kağıdı parçalarını onlara verin. Katlanır masa, portatif sandalyeler, kocaman renkli yer minderleri ve büyükler için bir tavla unutmamanız gerekenler...

O AĞACIN ALTINDA

Uğraşmak istemiyorsanız, kiliminizi, yastıklarınızı, kitaplarınızı ve içeçeklerinizi sepetenize doldurun ve o ağacın altına yayılın. Ahşap bir salıncak ile nostalji yapabilir, ağaca asacağınız avizelerle de romantik bir salon atmosferi yaratabilirsiniz.

egzotİk etkİ

Henüz tatil planı yapmadıysanız balkonunuzda tropik bir piknik yapın. Geniş yapraklı bitkiler, yer minderleri ve tropik meyve kombinasyonunu balkonunuza eklerken en can alıcı tonlardaki yeşilleri sofra ürünleriyle kombinleyin.

KURALSIZ ŞIKLIK

Ortak noktası rahatlık, konfor ve huzur olan Akdenizli mekanların havasını deniz kenarına taşıyan bu iki öneride, mavi ve beyazın mükemmel birlikteliği dikkat çekiyor. Birinde uzunca bir bank masamız, ahşap kutular ve minderler sandalyemiz olurken, açık büfe konseptinde bir akşam üstü buluşması yapıyoruz. Diğerinde ahşap çubuklara geçirilen uçu uçuş kumaşların gölgesinde şık bir sofrada sevdiklerimizle bir araya geliyoruz.

ETNİK AKDENİZLİ

Katlanır açık hava masası, yer minderleri ve sofra üstü ürünler Crate&Barrel.

Dunelm.

Lexington.

Ikea.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.