“İlham kaynağım Bodrum”

BİTEZ’DEKİ BAHÇE KATININ DEKORASYONUNDA BODRUM’UN MAVİ VE BEYAZINDAN İLHAM ALINIRKEN BU TONLARA SARI, BEJ VE KIRMIZILAR EŞLİK EDİYOR.

Evim - - Dekorasyon - HAZIRLAYAN GÜNSELİ BÜYÜKSAĞİŞ FOTOĞRAFLAR FEVZİ ONDU

“Evimde değiştirmek istediğim şey onu biraz daha sadeleştirmek, çünkü çok eşyalı bir ev oldu. Malum İstanbul’dan büyük metrekarelerden taşınınca küçülmek zor oluyor.”

Bitez’de site içerisinde yer alan bahçe katı 90 metrekare’lik bir kullanım alanına sahip. İki oda ve bir salondan oluşan evin sahibesi gayrimenkul danışmanı Çiğdem Akıl, geçtiğimiz ocak ayında buraya taşınmış. “Enerjisi ve manzarası beni girdiğim anda etkilemişti. Bomboş bembeyaz bir ev karşıladı beni. Sadece bir duvarı maviye boyadım. Dekorasyonda ise pastel tonlar ve mavilere yer verdim.” diyor. İstanbul’dan gelirken bazı eşyalarını yanında getirmiş. Taşınma sırasında bazılarında da değişiklik yapmış. Örneğin Bodrum havasına daha uygun bir kanepe alınmış. İstanbul’da özel olarak yaptırılan yatağın sadece başı kullanılmış, altına ise yataklı baza alınmış. Çiğdem Hanım kendi küçük dokunuşlarını da ekleyerek evin dekorasyonunu tamamlamış.

SALONDAKİ

büyük ayna Mudo Concept’ten alınmış. Sehpa özel olarak yaptırılmış. Ayakları pirinçten. Tablası ise mermer.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.