5 günde yaza hazırlanın

Yaza sayılı günler kaldı. Bikininizle gönül rahatlığıyla plajda, havuz başında salınmak istiyorsanız harekete geçmek için vakit kaybetmeyin. Sadece beş günde bikininizin içine rahatça girin.

Formsante - - İÇİNDEKİLER - Ayşegül Uyanık Örnekal

Kışın kalın, kat kat kıyafetlerin ardına saklanan vücudumuz baharla birlikte ortaya çıkmaya başladı. Aynanın karşısına geçtiğinizde geçen yazki halinizi tatlı bir rüya olarak hatırlıyorsanız, harekete geçme zamanı geldi demektir. Nasıl mı? Tabii ki fazla kilolarınızdan bir an önce kurtulup, vücudunuzu forma sokarak... The Grand Tarabya’nın Boğaz manzaralı spa’sı Therapia, kıştan kalan fazlalıklardan kurtulmak ve yaza fit girmek isteyenler için “Shape Your Body” programını uyguluyor. Yalnızca beş günde vücudunuzu yaza hazırlamanıza yardımcı olacak program, katılımcılarının tepeden tırnağa yenilenmesini amaçlıyor.

ÖZEL BAKIMLARLA VÜCUDUNUZU ŞIMARTIN

Therapia Spa’nın yaza hazırlayan programı, katılımcıların geleneksel Türk hamamıyla ölü derilerden kurtulmasına, yosun masajıyla da cildin toksinlerden arınıp, metabolizmanın hızlanmasına yardımcı oluyor. Program kapsamında birçok kadının ortak derdi olan selülit de unutulmuyor. Derideki yağ dokularını parçalamaya, sıkılaştırmaya ve cilde elastikiyet kazandırmaya yardımcı olan özel maske ve bunun etkisini artıran özel kremlerle selülit izlerinin silinmesi amaçlanıyor.

BASINÇLI SU ILE ÖDEMDEN KURTULUN

“Shape Your Body” programında uygulanan bakımlardan biri de basınçlı su masajı. Özel küvet içinde, vücudun çeşitli bölgelerine uygulanan kontrollü su basınç masajı, vücuttaki ödemin atılmasına ve kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı oluyor. Yosun sargılama bakımı cildi arındırıp, nemlendirerek, kişinin toksinlerden kurtulmasını amaçlarken, mineralden zengin volkanik çamur banyosu ise kan dolaşımının hızlanmasını destekliyor.

Therapia Spa, kullanıcılarına açık-kapalı yüzme havuzundan Türk hamamına, Aromatherapy buhar banyosundan Fin saunasına, Ice Gretto’dan salyangoz duşuna, Vip dinlenme alanı ile Vip Hammam Lounge’a kadar farklı alternatifler sunuyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.