ROBBEN’i GETiRiYOR

TRANSFERİ REKLAMLARA DAHİ TAŞINAN HOLLANDALI İÇİN İTALYA’DAN BÜYÜK İDDİA:

Güneş Gazetesi - - Spor -

İtalyan basını, van Persie'nin Robben için aracılık yaptığını öne sürerek, "Başkan Aziz Yıldırım’ın Robben planları ilk etapta tutmamıştı. Van Persie’nin aracılık yapması ise önemli bir gelişme oldu” ifadelerini kullandı.

İKİ KEZ GÖRÜŞTÜ İKNA ETTİ

■ İTALYA’DAN Fenerbahçeli taraftarı heyecanlandıracak çok ilginç bir iddia ortaya atıldı. Çizme basını, Sarı-Lacivertli kulübün gelecek sezon Bayern Münih’li Robben’i transfer etmek için ciddi uğraşlar verdiğini öne sürerek, “Bu transfer için Fenerbahçe forması giyen Van Persie aracılık yapıyor. Persie Robben’le iki kez görüşme yaptı. Van Persie Robben'i getiriyor" iddiasında bulundu.

PERSIE'NİN BÜYÜK KATKISI VAR

■ TRANSFER girişimlerinin başlangıcında Fenerbahçe’ye sıcak bakmayan Robben’in vatandaşının ikna etmesi sonucu sezon sonunda Fenerbahçe’ye gitmeyi ciddi biçimde düşündüğü belirtilen haberlerde, van Persie’nin bunda büyük katkısı bulunduğu kaydedildi. İtalyan medyası ayrıca F.Bahçe’nin sezon başından itibaren Robben’i isteyip girişimde bulunduğunu öne sürdü.

FENER'E GELMESİ SÜRPRİZ OLMAZ

■ İTALYANLAR, F.Bahçe’nin yaptığı girişimlerin hiçbirisinin tutmadığını kaydederek, “Aziz Yıldırım’ın Robben’i çok istemesi bu transferi yeniden alevlendirdi. Van Persie’nin de araya girmesi önemli bir gelişme oldu” ifadelerini kullandılar. F.Bahçe’nin gelecek sezon Devler Ligi için güçlü bir kadro kurmak istediğini belirten gazeteler, Robben’in de kadroya katılmasının sürpriz olmayacağını kaydettiler.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.