Kızının peşini bırakması için kendini şeda etti

‘BENİMLE BİRLİKTE OLURSAN, ONU BİR DAHA ARAMAM’ DİYEN GENÇLE YATTI Antalya’da, internette tanıştığı kızın peşini bırakma karşılığında, kızın annesiyle ilişkiye girip ardından para isteyerek şantaj yapan Şaşak M. parayı alırken yakalandı. Anne H.K., “K

Haberturk - - Olay - Bülent TATOĞULLARI / AHT

AKILLARA durgunluk veren olay iddialara göre şöyle gelişti: Antalya’da yaşayan Şaşak M. (19) Facebook’ta 4 ay önce tanıştığı E.S. (18) adlı kız ile teleşonla görüşmeye başladı. Genç kız bir süre sonra Şaşak M.’yi, babasından boşanmış olan annesi H.K. (38) ile de teleşonda tanıştırdı. Daha sonra Finike’den Antalya’ya giden anne-kız, Şaşak M. ile buluştu. Görüşmeden sonra iddialara göre E.S., genç adamı beğenmediğini söyledi. Ancak Şaşak M., teleşonla aramayı sürdürüp kız ve annesini rahatsız etmeye başladı.

İddialara göre anne H.K., kızının peşini bırakması karşılığında kendisiyle birlikte olmayı öneren Şaşak M.’nin ahlaksız teklişini ka-

Kızı E.S. bul etti. Kısa süre sonra da Şaşak M., teleşonla aradığı kadına sanal seks önerdi. Tehdit edilen anne, bunu da kabul etti. Şaşak M. teleşonda yaptıkları konuşmaları kaydedip şantaja başladı.

4 BİN TL VERDİ AMA...

Kaydettiği seks içerikli konuşmayı H.K.’ya dinleten Şaşak M. “Eğer istediğim parayı göndermezsen ilişkiye girdiğimizi kızına söylerim, bu ses kayıtlarını da internette yayınlarım” tehdidiyle kadından 4 bin TL aldı.

Önceki gün tekrar H.K.’yı arayan Şaşak M., 11 bin TL daha göndermesini istedi. H.K. savcılığa giderek şikâyetçi oldu.

SUÇÜSTÜ YAPILDI

Savcılık talimatıyla harekete geçen polis, H.K.’ya seri numaraları alınmış parayı vererek Şaşak M. ile buluşmasını istedi. Bir alışveriş merkezinde pusuya yatan sivil polisler, parayı almasının ardından Şaşak M.’yi suçüstü yakaladı.

Anne H.K.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.