Kızının adını da boynuna yazdırdı

Haberturk - - Yaşam - Editör: Alper URUŞ DIŞ HABERLER

Lugano: Yazılanlara gülüp geçin. 13 Ağustos’ta İstanbul’dayım.

Hayat_Felseşesi: “Hayat; sen Twitter, MSN, Facebook sekmeleri arasında gezinirken dışarıda gezinen başkalarının başından geçenlerdir...”

“Düşünebilen herkesin insan olması; insan olan herkesin

1) YAŞ öncesi komutanların emeklilik istemesi 2) Şike soruşturmasında operasyonlar sürüyor 3) Koşaner’in veda mesajı 4) Manken Tuba Büyüküstün’ün evlenmesi 5) Yiğit Bulut’un emeklilikler üzerine yorumu

PLAYBOY’un patronu Hugh Heşner’le 2 yıllık birliktelikleri sırasında bir kez seks yaptıklarını onun da iki saniye sürdüğünü söyleyen eski nişanlısı Crystal Harris özür diledi. 85 yaşındaki Heşner’i 18 Haziran’da yapılması beklenen düğünden beş gün önce terk eden Harris, radyocu Howard Stern’in programında sarş ettiği sözler için Twitter’dan bir özür mesajı geçti. Crystal, “Stern röportaj sırasında insanı çok zorluyor. Hazırlıksız yakalandım ve ağzımdan çıkmaması gereken şeyler çıktı, özür dilerim” dedi.

Heşner, “Crystal’ın Howard Stern’e duymak istediği şeyleri söylediğini düşünüyorum, 15 dakikalık program için nasıl o kadar para alabilirdi” işadelerini kullanmıştı. 1) Şûra öncesi komutanların emekliliği 2) Şike soruşturmasında operasyon sürüyor 3) Özel’e Genelkurmay Başkanlık yolunun açılması 4) Koşaner’in veda mesajı 5) Başbakanlık’tan açıklama “Dün (önceki gün) yaşananlar kendi çapında olağanüstü bir durumdur ancak süreç kendi mecrasına girmiştir.” Cumhurbaşkanı ABDULLAH GÜL

gaşebesi:

ABD’nin Los Angeles Galaxy takımında oynayan İngiliz şutbolcu David Beckham, 10 Temmuz’da dünyaya gelen kızı Harper Seven’ın adını boynuna kazıttı. Karısı Victoria’yla birlikte üç erkek çocuktan sonra kız bebek sahibi olmanın mutluluğunu yaşayan 36 yaşındaki oyuncu, dövmesini kulübü adına verdiği bir televizyon röportajında gösterdi. Beckham, eşi Victoria’nın Harper Seven için çok şık bir gardırop hazırladığını anlatarak “Kızıma ne giyse çok yakışıyor” dedi. Beckham, şubat ayında da oğulları için dövme yaptırmıştı.

chemedya: düşünebildiği manasına gelmiyor ne yazık ki.’’ Sigmund Freud

hilalcebeciii: Bugünn çokkkk mutluyyumm panpişlerim:))

mrvgncgluu: Bi insanı tanımamak gerekir bazen, sadece gördüğün kadarıyla yetinmek. Tanıdıkça ilk gördüğün gibi olmadığını anladığın zaman üzülürsün çünkü.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.