CINDY CRAWFORD’UN MODEL KIZI KAIA GERBER

JEAN’LER İÇİNDE KENDİ RÜŞTÜNÜ İSPATLADI

Hello! (Turkey) - - Inside Story - HABER: SALLY MORGAN

Vücudunu saran jean pantolon içinde ve omuzlarından dökülen kestane rengi doğal saçlarıyla verdiği muhteşem pozla Kaia Gerber, annesi Cindy Crawford’un tıpkısının aynısı! Genç kızın özgün süper modellerden biri olan podyum yıldızı annesiyle paylaştığı tek şey görüntüsü değil: Kaia, Hudson Jeans’in yeni yüzü oldu.

Ünlü marka için oyuncu Daniel Day-Lewis’in oğlu 22 yaşındaki Gabriel-Kane Day-Lewis ile birlikte yer aldığı Kaia’nın ilk fotoğraf çekimi, gerçekten de bunun bayrağı bir sonraki jenerasyona taşıma olayı olduğunu gösteriyor. Ama Kaia bundan pek etkilenmişe benzemiyor; daha şimdiden birçok modellik deneyimine sahip. İlk olarak 10 yaşında Versace’nin çocuk koleksiyonu Young Versace’de boy gösterdi ve sonrasına Alexander Wang, Marc Jacobs ve Miu Miu için çalıştı. Naomi Campbell ve Victoria Beckham ile çalışan halkla ilişkiler uzmanı Alan Edwards bunun daha bir başlangıç olduğunu söylüyor.

HELLO!’ya “Kaia çok hızlı bir şekilde süper model statüsüne yükseldi ve potansiyel kazanç değeri milyonları bulacak” diyen Edwards şöyle devam ediyor: “Görüntüsü, kişiliği ve bağlantılarıyla, her şeyi tam bir genç kadın. Kaia’nın anne ve babasının tanınmış isimler olmasının pek önemi yok gibi görünüyor. Çünkü bu genç kadın, kendi duruşuyla sektörde güçlü bir etki yaratacağa benziyor. Sosyal medyadaki var oluşu ve verdiği

açık sözlü demeçleriyle, genç kızlar için bugünlerdeki en merak uyandıran rol modellerden birisi haline geldi ve bunlarla büyümeye devam edecek.”

OYUN ZAMANI

Bu lise öğrencisi için her şey sadece çalışmak değil tabii ki. Geçen hafta, Kaia sahilde bir arkadaşıyla tavla oynarken çektiği fotoğrafını “Doğal yaşam alanı” yazısıyla Instagram’da paylaştı. Genç model, annesi Cindy, işadamı babası Rande ve hem kamera önü hem de kamera arkasında yeni yeni dikkat çekmeye başlayan ağabeyi 18 yaşındaki Presley ile birlikte Kanada’daki yazlık evlerine tatile gitti.

Bu eğlenceli dörtlü, göle atlarken, yelkenle denize açılırken ve Fransız tostu yaparken çektikleri birçok fotoğrafı paylaştılar. Hatta bir fotoğrafta, Kaia babasının saçlarını keserken bile görülüyor. Genç model, popstar arkadaşları Harry Styles ve son single’ı ‘Dead’de Presley’in oynadığı Madison Beer ile buluştuğu Malibu’daki evine döndü.

Kaia, düzenli olarak 1,5 milyon Instagram takipçisi için paylaşımlar yapsa da, kendine sadık kalmak adına annesi Cindy’nin öğüdünü dinleyerek sosyal medyadan uzak durmaya çalıştığını söylüyor. Bir röportajında şöyle anlatıyor: “Herkes sürekli sosyal medyada olmanı bekliyor ama burası sadece herkesin en iyi halini yansıttığı bir yer. İnsanlara kim olduğumla ilgili en doğru halimi göstermeye çalışıyorum.”

“Kaia çok hızlı bir şekilde

süper model statüsüne yükseldi. Görüntüsü, kişiliği ve bağlantılarıyla, her şeyi tam bir

genç kadın.” Alan Edwards

Kaia, annesi Cindy Crawford ile birlikte objektiflere gülümsüyor. Kaia’nın yüzü olduğu Amerikan premier denim markası Hudson Jeans’ın son reklam çekimlerinden bir fotoğraf. (Sağda.)

Mayıs ayında Beverly Hills’teki Daisy Marc Jacobs için yer aldığı ilk parfüm reklam kampanyasını kutlayan Kaia, annesi Cindy, babası Rande ve ağabeyi Presley ile birlikte. (Solda.)

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.