Karl, okula çağırıyor! DERSİMİZ STİL

Fendi, Karl Lagerfeld önderliğinde bizi yeniden okul yıllarına götürmeye istekli. Markanın yeni hazırladığı Back to School isimli sırt çantaları, dönemin popüler modelleri Kendall Jenner, Gigi ve Bella Hadid kardeşler ile ilk kez HELLO!’ya özel olarak say

Hello! (Turkey) - - Lifestyle - BÜŞRA NAZLAN ÜREGÜL nuregul@doganburda.com

Back to School, pratikliği ve cesur yaratıcılığı, eğlenceli dokunuşlarla birleştiren cool bir çanta. Fendi’nin deri koleksiyonuna bu kış dahil olan Back to School, geçmiş dönemde etkisini net bir şekilde hissettiğimiz sırt çantası trendini 201718 Sonbahar-Kış sezonuna taşıyor.

Ayırt edici bir tasarımla karakterize edilen modern bir el çantası koleksiyonu oluşturan Back to School, minimal fakat sofistike, basit ve düz çizgilerle sezonun arzu nesnesi haline geliyor. Çantanın gerçek kahramanı ise uzun metalik zincirleri. Basit hareketler ve küçük bir sürprizle Fendi’nin ilham veren yeni çantasını pratik bir sırt çantasına dönüştürebiliyorsunuz.

Dinamik yaşam tarzına uyum sağlayacak, iki fonksiyonu bir arada barındıran Back to School, hem normal hem de mini versiyonuyla şehir hayatında tüm ihtiyaçlara cevap veriyor.

50 yılı geçkin bir zamandır Fendi’nin kreatif direktörlüğünü üstlenen ve lüks moda markasıyla kendine has DNA’sını bütünleştiren Lagerfeld’in dehası, şüphesiz ki bugünün Fendi’sine dinamizm ve yenilik katıyor. Karl, Fendi’nin kendisi için ne ifade ettiğini ise şu sözlerle paylaşıyor.

“Fendi benim İtalyan moda vizyonum; çünkü İtalya ilham verici bir ülke. Fendi bugün İtalya ve Roma’nın enkarnasyonu. Kalite, modernlik, enerji ve ruh barındırıyor.”

Koleksiyonu yaratırken, şehir hayatına uyum sağlaması ve işlevsel olması için titizlikle çalışan Karl, çantaları Strap You askılarla Fendi Wonders ve Fruits aksesuarlarla baş döndürücü bir hale getiriyor.

“Fendi benim İtalyan moda vizyonum; çünkü İtalya ilham verici bir ülke. Fendi bugün İtalya ve Roma’nın enkarnasyonu. Kalite, modernlik, enerji ve ruh barındırıyor.” Karl Lagerfeld

Back to School koleksiyonu siyah, kahverengi ve açık mavi gibi sofistike tonlardan sarı gibi canlı tonlara, rutenyum veya paladyum aksesuarlarıyla hareket eden tek renk paletiyle mükemmel ahengi yakalıyor. Siyah renkte özel yaratılan kürklü mikro gökkuşağı ve ponponlu mini versiyon ise kalbinizin ritmini değiştirecek! Back to School koleksiyonunun en ilham verici yanı, işlevsel zincirleri sayesinde el çantasıyken bir anda sırt çantasına dönüşmesi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.