SÜSLEYEN ODALAR

Hello! (Turkey) - - Lifestyle -

Okullar açılıyor, genç odalarını yenilemenin tam zamanı! Tepe Home’un gençler için özel olarak

tasarladığı mobilya takımları, uygun ödeme alternatifleriyle mağazalardaki yerini aldı.

Tepe Home, gençlerin hayallerini süsleyecek odalara kavuşmalarını sağlıyor... Okula dönüş sezonu için Tepe Home genç odalarında ‘Yarısı Bizden, Yarısı Sizden’ kampanya söylemi ile genç odalarını yenilemek isteyen tüm aileler için oldukça uygun ödeme seçenekleri sunuluyor.

Country koleksiyonunda bulunan ‘Coco’ ve ‘Dream’ genç odası hem geleneksel hem de yenilikçi gençler için oldukça ideal. Beyazın saf ve pürüzsüz dokunuşlarıyla hafif, taze bir atmosfer yaratan Coco Genç Odası, enerjisini hayal gücüyle, heyecanını mutlu ifadesiyle yoğuruyor. Gardırobu, yatağı, şifonyeri, komodini, kitaplığı ve yazı masasıyla yaratıcı bir dünya için gerekli her mobilyayı buluşturan Coco’nun beyaz rengi, onu farklı tarzlara doğru kolayca değişebilir kılıyor.

Dream Genç Odası, tam bir gençlik rüyası. Pastel renklerle ve yumuşak zeminle hazırlanan ahşap yatak başı, tamamen uyumlu, aynı oranda sade gardırobuyla uyum içerisinde. Çalışma masası ve komodin aynı tonlarda rahatlatıcı ve dinlendirici. Modern koleksiyonda ise Gray, Samuel ve Lena genç odaları canlı ve dinamik tasarımıyla dikkat çekiyor. Gray Genç Odası’nda tamamen sakin ve yalın tasarıma; meşe kaplı yüzeyler, yeryüzü renkleri, sütlü kahveler ve antrasit griden oluşan renk paleti eşlik ediyor.

Samuel Genç Odası, Tepe Home koleksiyonuna pozitif enerji katarken yaş grubunun tarz sahibi karakterlerine gerçek bir eklektik aroma sunuyor.

Tek bir planda kendine ait bir keyif ve keşif dünyası kurmak isteyen tüm gençleri yeni bir tasarım çağına bekliyor... Lena Genç Odası, meşenin kaşmir rengi ile buluşuyor.

Üç kapaklı gardırop, sürgü kapaklı alternatif gardırop, şifonyer ve aynası, komodin ve kumaş kaplı yatak başlıklı karyoladan oluşuyor. İstediğiniz modülü alıp çocuğunuzun kendi tarzını oluşturmasını sağlayabilirsiniz...

Beyazın saf ve pürüzsüz dokunuşlarıyla hafif, taze bir atmosfer yaratan Coco Genç Odası, enerjisini hayal gücüyle yoğuruyor.

Samuel Genç Odası, tarz sahibi gençlere gerçek bir eklektik aroma sunuyor (üstte). Lena Genç Odası ise meşenin kaşmir rengi ile buluşuyor (altta).

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.