CAMBRIDGE DÜŞESİ CATHERINE & PIPPA MIDDLETON herkesin ilgisini çekerken biz de kardeşleriyle aralarında özel bir bağ bulunan soylulara göz atıyoruz.

KATE VE KIZ KARDEŞİ PIPPA HERKESİN İLGİSİNİ ÇEKERKEN, BİZ DE KARDEŞLERİYLE ARALARINDA ÖZEL BİR BAĞ BULUNAN SOYLULARA GÖZ ATIYORUZ.

Hello! (Turkey) - - Bu Hafta - MULENGA HORNSBY

Bundan altı yıl önce tüm dünya, ayakları yere basan, mütevazı bir genç kızın Britanya tahtının vârisiyle evlenişini adeta büyülenmiş gibi izlemişti. Bütün bu resmi merasim ve tantananın ortasında evlenmekte olan Cambridge Düşesi Catherine’in kız kardeşi ve onur nedimesi Pippa Middleton, herkesin dikkatini çekmiş ve tehlikeli bir şekilde neredeyse gelinin kendisi kadar övgü almıştı. Ancak aralarındaki bağ o kadar kuvvetli ki Kate, kendi düğününde küçük kardeşine gösterilen yoğun ilgiden rahatsız olacağına bununla mutlu olmayı bildi. Daha sonra Kate, Pippa’nın en özel gününde, düğününde ona yardım etmek için kolları sıvamıştı. Bu birlik kalpleri ısıtırken, biz de İsveç Veliaht Prensesi Victoria ve kardeşi Prenses Madeleine’ın da aralarında bulunduğu, dünyayı birlikte sırtlayan diğer soylu kız kardeşlerin aralarındaki ilişkiyi mercek altına aldık.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.