Sahilde çocuklarıyla eğlenen MODEL ANNELER, vücutlarıyla nefes kesti.

SAHİLDE ÇOCUKLARIYLA EĞLENEN ALESSANDRA, HEIDI VE STORM İLE GÜNEŞSEVER BİR STİL PEŞİNDE...

Hello! (Turkey) - - Bu Hafta -

Brezilyalı model Alessandra Ambrosio geçen hafta podyumdan doğru Malibu’nun eşsiz denizine atlayıp oğlu Noah ile dalgaları yakalarken görüntülendi. Noah’ın gelecek hafta 9 yaşını bitirecek olan ablası Anja ve babaları, özel tasarım jean pantolon üreticisi, işadamı Jamie Mazur evde vakit geçirirken; anne ve oğul deniz ve güneşin tadını çıkarıyordu.

36 yaşındaki Victoria’s Secret meleği Alessandra, mükemmel vücudu ve bronzlaşmış teniyle kontrast yaratan parlak pembe bikinisiyle ilgi odağı olurken, oğlu Noah, pembe desenli şort mayosunun içinde annesiyle uyum içerisinde bir stil sergiliyordu.

Aynı sıralarda bu yıl ilk kez anne olan Storm Keating; eşi pop yıldızı Ronan, yeni doğan oğulları Cooper ve Ronan’ın önceki evliliğinden olan üç çocuğu; Jack, Missy ve Ali ile birlikte Corfu’da kalabalık bir aile tatilindeydi. Storm’un do-

ğum yaptıktan sadece 3,5 ay sonra hamilelik öncesindeki ölçülerine döndüğü gözlerden kaçmadı. Bu tatil sırasında Instagram’da paylaştığı fotoğraflardan birinde kucağında huzurla uyuklayan Cooper’ı tutarken kaldıkları otelin sonsuz havuzunda serinliyor. Fotoğrafın başlığı ise: “Su bebeği.”

AİLEYLE KEYİFLİ SAATLER

Storm ve ailesinden yaklaşık 8.000 km uzakta, Karayip Adaları’ndan biri olan St. Barts’ta ise model ve TV sunucusu titrlerine şimdilerde moda tasarımcısını da ekleyen Heidi Klum, kızları Leni, Lou; oğulları Henry ve Johan ile birlikte bembeyaz kumsala kendisini atıyordu. Aileye eşlik eden kişi ise sunuculuğunu yaptığı Germany’s Next Top Model programında birlikte çalıştığı meslektaşı Michael Michalsky.

Kendi markasına ait mayo koleksiyonundan seçtiği bir bikiniyi, beysbol şapkasıyla tamamlayan 44 yaşındaki Heidi, kumsalın denizle buluştuğu yerde kendisine klonu kadar benzeyen 13 yaşındaki kızı Leni’yle birlikte zıplayıp oyunlar oynarken adeta etrafına ışık saçıyordu.

Alessandra Ambrosio, Malibu’da oğlu Noah ile birlikte dalgaları yakalarken nefes kesici görünüyordu.

Panama stili bir şapkayla çok şık görünen Storm Keating

tatilini geçirmekte olduğu Corfu’da, yeni doğan oğlu Cooper’ı kucağında tutuyor.

Keating’in çekip Instagram’da paylaştığı fotoğrafta ise Ronan’ın

oğlu Cooper’a içten bakışı kalpleri ısıtıyor. (Altta ve yan sayfada.)

Heidi, bir yandan Karayipler’in keskin güneşinde zaten bronz olan tenine son bir katman parlaklık katarken, diğer yandan ergenlik çağındaki kızı Leni’yle akrobatik yoga pozları vererek form tutuyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.