SEYAHAT

Jet sosyetenin favorisi, baş döndürücü Côte d’Azur, şık bir tatil için ideal ama onun salaş noktalarını da kaçırmamalısınız

Hello! (Turkey) - - Bu Hafta -

KEYİF

St. Tropez’in parke taşlı sokakları Dior, Hermès ve Chanel gibi lüks markaların merkezden uzaktaki şato tarzı mağazaları ile dolu. Ama bir cumartesi sabahında şık örme çantalar, lavanta demetleri ve pastel renkli Provençal sabunlardan almak için Place des Lices Market’i gezmelisiniz.

KEŞİF

Kumsallardan ayrılmayı göze alabiliyorsanız, aralarında Uma Thurman ve Nicole Richie gibi yıldızları yüzerken görebileceğiniz Pampelonne tam aradığınız yer. Eski şehrin üzerindeki eski kale görülmeye değer. Eğer yürümek benim olayım diyorsanız, Le Sentier du Littoral sahil yolu 11 km kadar kayalık bir yürüme deneyimi sağlıyor. St. Tropez’de görebileceğiniz her şeyi gördükten sonra ünlü bir yıldız gibi küçük JetSmarter uçakları ile evinize ulaşabilirsiniz.

LEZZET

Olağanüstü yetenekli Alain

Ducasse’nin denetiminde, Rivea’daki yerel ürünler ile çeşnilendirilerek ortaya çıkarılmış sezona özgü yemekleri son derece sofistike Hôtel Byblos’ta afiyetle yiyebilirsiniz.

Öğle yemeği için gelin ve Club

55’in cazibesi sizi de sarmalasın.

St. Tropez’de bir tesisin bir parçası olarak burası, ünlü yıldızların, rahatlığı bakımından kumsal yemekleri için tercih ettiği ünlü bir nokta. Öğle yemeğinden sonra, uzayıp giden kumsalda bronzlaşmanın tadını çıkarın.

KONAKLAMA

Çam ağaçları ile çevrili bir yamaçta bulunan Villa Marie’de konaklamak zarafet kelimesinin tam karşılığı. Yumuşak tonlarda aydınlatılmış odalar, süslemeli mobilyalar ile kaliteli kumaşların fil dişi rengi tonlarını harmanlıyor ve dahası bir terası var; sabah kahveniz için mükemmel bir ambiyans. Kızıl kahve renkli şezlonglarla çevrili yüzme havuzu karşınıza çıkacak olan en sevimli şeylerden biri olacak ve teras restoranın midyeleri başlı başına buraya seyahat etmenin bir sebebi olabilir.

SEYAHAT

Kate Moss, St. Tropez’in kumsalına tutkun.

Denim, Simon Miller. Çanta, Roksanda. Tişört, Madeworn. Dolgu topuklu sandalet, Gucci.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.