Bol yıldızlı defile

Hello! (Turkey) - - Inside Story -

Ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’a, 1970’li yılların disko ikonu Bianca Jagger’in stilinden ilham aldığı ve ‘Bianca’ adını verdiği hazır giyim koleksiyonu ile katıldı. Defilede top model Tülin Şahin bu sene de ünlü modacının vazgeçilmezi oldu ve podyuma baş manken olarak çıktı. Defilede podyum dünyasının prestijli ismi Fidan Martinoviç ve son günlerde adından sıkça söz ettiren Ula Alex de yerini aldı. 30 özel parçadan oluşan koleksiyon 30 model tarafından tanıtıldı.

Koreografisi ünlü koreograf Yasin Soy tarafından yapılan defile öncesinde ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı koleksiyonunu, “Asi, güçlü

ve eğlenceli kadınlar için” diye tanımladı.

Ünlü modacının defilesinde tam bir yıldızlar geçidi yaşandı. Defileyi izlemeye gelenler arasında Aslı Tandoğan, Amine Gülse, Başak Sayan, Deniz Akkaya, Dilan Deniz, Ebru Şallı, Feryal Gülman, Ece Vahapoğlu, Gökçe Bahadır, Hande Doğandemir, Nurgül Yeşilçay, Özge Özder gibi isimler de vardı.

Yıldızların Instagram hesabından büyük övgü yağdırdığı modacı Raşit Bağzıbağlı, ünlü top model Tülin Şahin ile defilenin sonunda büyük tezahürat ve alkış eşliğinde podyuma çıktı. Moda dergilerinin ve moda blogger’larının da ilgisinin yüksek olduğu defilede Raşit Bağzıbağlı tam not aldı. Nurgül Yeşilçay defileyi Instagram hesabından canlı yayınlarak takipçileriyle anında paylaştı.

Raşit Bağzıbağlı, 1970’li yılların disko ikonu Bianca Jagger’in stilinden ilham aldığı ve ‘Bianca’ adını verdiği hazır giyim koleksiyonunu Fashion

Week’te tanıttı.

n Ebru Şallı, Raşit Bağzıbağlı

n Cansu Gezer, Koray Aksu

n Feryal Gülman

n Berrin Zorlu

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.