Çoksesliliğe vurgu

Hello! (Turkey) - - Inside Story -

Özlem Süer, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da kapanış gala defilesini üstlenmişti. Tasarımcı, farklı hikayelerden esinlendiği İlkbahar-Yaz 2018 koleksiyonu Duet-X ile büyük ilgi topladı. Defilenin açılışını ünlü model Özge Ulusoy yaptı. Defilede Rapper’lar Da Poet ve Kamufle geceye özel hazırladıkları ‘mix’ler ve sahne şovlarıyla büyük alkış aldılar. Miss Turkey güzellerinin de podyumda yürüdüğü çok sesliliğin vurgulandığı defilede Özlem Süer ilk defa erkek koleksiyonunu da görücüye çıkardı.

Süer ‘Duet-X’ adlı yeni koleksiyonu için “Heyecanın dorukta olduğu, büyük sürprizlere ev sahipliği yapacak bu koleksiyonda gelenek kavramına, çokkültürlülüğe, interdisiplinerliğe, buluşmalara, çoksesliliğe değindik. Tekilliği değil, çoğulluğu vurguladık. Birlikteliklerin önemine, barışın yapıcılığına inandık” dedi.

Koleksiyonunda çok farklı kumaşları bir araya getiren Özlem Süer; şifonlar, ipekler, serin ilkbahar akşamları için jakarlar, danteller, çağın hızını yakalayan teknolojik kumaşlar kullanmış.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.