Hürriyet Yan Yayınlar Yönetmeni

Hürriyet Yan Yayınlar Yönetmeni Çınar Oskay ile Amerikalı modacı sevgilisi Kathryn Key’in aşkı, geçen hafta sonu Maça Kızı’nda 300 kişilik davetli eşliğinde ‘resmiyet’e döküldü; çift 3 gün 3 gece süren bir merasimle evlendi.

Hello! (Turkey) - - Bu Hafta -

ÇINAR OSKAY ile Amerikalı modacı sevgilisi Kathryn Key’in aşkı, geçen hafta sonu Maça Kızı’nda 300 kişilik davetli eşliğinde ‘resmiyet’e döküldü.

Kutlama akşamları düğünden birkaç gün evvel başladı. Düğünden bir önceki gece ise Çınar Oskay’ın dayısı Mehmet Y. Yılmaz’ın Bitez’deki mandalina bahçesinde, damadın annesi Feryal Pere’nin ev sahipliğinde, ABD’li davetlilerin eksiksiz katıldığı bir kına gecesi düzenlendi. Günbatımında, Maça Kızı’nın iskelesinde gerçekleşen nikaha damat, sağdıç takımıyla birlikte tekneyle yanaştı ve The Fugees’in ‘Ready or Not’ şarkısı eşliğinde iskeleye adım attı. Gelinse Edward Sharpe & The Magnetic Zeros’un ‘On Nashi Me’ şarkısıyla beraber, annesi Linda Cinquemani ile birlikte otelin bahçesinden iskeleye geldi. Tören sırasında iki ailenin birli-

ği sembolize eden ve çiftin sonsuz birlikteliğinin temsili için toplam iki ayrı mum yakıldı. İki kültüre ait farklı düğün gelenekleri ve aile hikayeleri düğüne farklı bir ruh kattı.

Nişan, Sezen Aksu’nun ‘Sarışınım’ şarkısıyla tamamlandı. Gelinin şahitliğini Kathryn’in en yakın dostu Michelle Schoenfeld, damadın şahitliğini dayısı Mehmet Y. Yılmaz ve Bahadır Yılmaz yaptı. Büyük aşkın evliliğe dönüşmesine tanıklık eden isimler arasında Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Hürriyet

İcra Kurulu Başkanı Çağ-

Düğünün her açıdan ‘Bodrum’ kokması için tüm masalar ve düğün alanı, beyaz gül ve

begonvil yapraklarıyla donatıldı.

lar Göğüş ve eşi İpek Göğüş, Hürriyet yazarlarından Ertuğrul Özkök, Sedat - Canan Ergin, Osman - Mihriban Müftüoğlu, Zafer - Nükhet Mutlu, Taylan Bilgel, Doğan Burda CEO’su Cem M. Başar ve Ebru Başar, Mustafa - Gül Oğuz da vardı. Nature Bodrum Organizasyon’un düzenlediği kokteylle başlayan, nişan töreniyle ilerleyen, akşam yemeğiyle devam eden gece, düğün partisinin başlamasıyla beraber sabaha kadar devam etti. Damadın el birliğiyle denize atılması sonrası herkes suya atladı, düğün Bodrum’un serin sularında bitti.

Düğün partisinin başlamasıyla beraber konuklarla yakından ilgilenen çift, sabahın ilk ışıklarına kadar dans etti.

Kathryn Key’in Dice Kayek imzalı ‘haute

couture’ gelinliğiyle Çınar Oskay’ın Vakko damatlığı, gecenin şıklık

faktörüydü.

n Linda Cinquemani, Kristine Key, Çınar Oskay - Kathryn Key, Feryal Pere, Mehmet Y. Yılmaz

Çift, ilk evlilik dansını JJ Grey & Mofro’nun ‘The Sun Is Shining Down’ şarkısı eşliğinde yaptı.

n Alphan Eşeli - Demet Müftüoğlu, Sinan - Seda Domaniç Sökmen, Çınar

Oskay - Kathryn Key, Ali Tufan Koç, Ayşe Ege

n Meryem Göğcü, Serdar Güzelaydın, Cüneyt Özdemir, Berfu Güzelaydın, Çınar Oskay - Kathryn Key, Cem M. Başar

Çınar Oskay ve Kathryn Key pastayı büyük bir heyecanla kesti.

n Onur Baştürk, Çağdaş Ertuna, Çınar Oskay, Kanat Atkaya, Cansu Çamlıbel, Kathryn Key, Ali Tufan Koç, Mutlu Dinçkök

n Ayşe Ege, Viki Habif, Feryal Pere, İpek Gökdel

n Ari Kasuto, Eda - Sarp Evliyagil

n Seda Akman, Kathryn Key

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.