1907 Fenerbahçe Derneği, 25.

1907 Fenerbahçe Derneği’nin 25’inci yıl kutlamasına eski başkanlar, üyeler, sporcular ve Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Hello! (Turkey) - - Bu Hafta - GÖKSEL MENTEŞOĞLU

yılını derneğin Yönetim Kurulu Başkanı

ALİ KOÇ’un sıcak konuşmasıyla kutlamaya başladı...

Fenerbahçe sevdalısı bir grup işadamı ve yöneticinin önderliğinde 1992 yılında kurulan 1907 Fenerbahçe Derneği’nin, geride bıraktığı çeyrek asır 700’ü aşkın davetlinin katılımıyla kutlandı. Gecede bir konuşma yapan 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç, “Derneğimizin, kulübümüze ve Türk sporuna en büyük katkısı, karşılık bekleme- den kulübüne hizmet etme kültürüdür. Derneğimiz çeyrek asrı geride bıraktı; ama üyelerimizin Fenerbahçemize hizmet aşkı ilk günkü kadar taze kaldı” dedi. 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, bu özel gecenin kendisi için ayrı bir önemi olduğunu vurgulayarak, Fenerbahçe Spor Kulübü başkan adaylığı sürecini daha şeffaf ve

sağlıklı yürütmek adına dernekteki görevinden ayrılma kararı aldığını açıkladı.

Ali Koç, Fenerbahçe ailesi adına birlik vurgusu yaptığı konuşmasında, “Bu gecenin benim için ayrı bir anlamı daha var. Her güzel şeyin bir başlangıcı olduğu gibi bir sonu da var. 13 yıldır gururla sürdürdüğüm 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı’ndan ayrılma kararımı sizlerle paylaşmak istiyorum. 2018 Mayıs ayında yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurul hazırlıklarının, şeffaf ve sağlıklı ilerleyebilmesi adına izninizi rica ediyorum. Hepimizin ortak tutkusu, aşkı, bitmeyen sevgisi Fenerbahçemiz için yapılacak daha çok şey var” dedi.

Gecede Ercan Saatçi de 1907 Fenerbahçe Derneği’nin 25’inci yıl özel bestesini ilk kez seslendirdi.

Derneğin 25 yıllık yolculuğunun sergilendiği canlı sahne performansını, Bedri Baykam, Emre Karayel, Ercan Saatçi, Fahir Atakoğlu, Furkan Palalı, Gökçe Bahadır, Ceyda Düvenci, Kadir Doğulu, Kıraç, Meltem Cumbul, Murat Ünlü, Nejat İşler, Sarp Akkaya, Selçuk Yöntem, Sinan Bayraktar, Ege Kökenli ve Tülin Şahin gibi sanatçılar üstlendi.

n Metin Şen

n Ali Şen

n Meltem Cumbul,

Selçuk Yöntem

n Ahu - Süleyman Orakçıoğlu

n Sinan - Melda Kosif

n Esra - Raif Dinçkök

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.