YILDIZLAR GEÇİDİ

Hello! (Turkey) - - Inside Story - MUSTAFA CANTÜRK

Deniz-Bank’ın 20’nci kuruluş yıldönümü için Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen özel etkinliğe iş dünyası, kültür-sanat ve medya camiasının önde gelen isimleri katıldı.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen organizasyona Tarkan, Ajda Pekkan ve Rus Kızıl Ordu Korosu damgalarını vurdular. Etkinlik çerçevesinde sahnede bir ilk yaşandı. Tarkan ve Kızıl Ordu Ko- rosu ilk defa aynı sahneyi paylaşarak, Tarkan’ın unutulmaz şarkılarından ‘Dudu’ ve ‘Şımarık’ı beraber seslendirirdi. Sahnedeki yıldız geçidi bununla sınırlı değildi. Süperstar Ajda Pekkan, müthiş performansı ile misafir- leri coşturdu. 20. yıl kutlamasında bir konuşma gerçekleştiren Deniz-Bank Genel Müdürü Hakan Ateş, 20 yıllık yolculuklarında, her zaman öncelikli motivasyonlarının Türkiye’ye, müşterilerine, birlikte yü--

rüdükleri paydaşlarına ve hissedarlarına değer sağlamak olduğunu vurguladı. Ateş şöyle devam etti: “Öykümüz en yalın haliyle 20 yıl önce kurulan bir düşün gerçek olma hikayesidir. Bu başarının ardında, bugün sayıları 15 bine ulaşan çalı- şanlarımız yer alıyor. Hissedarımız Sberbank’ın küresel vizyonundan aldığımız ilham ve özgüvenle gelecek 20 yıllar için daha büyük hayaller kurmaya hazırız” dedi.

Yaklaşık 2000 davetlinin ağırlandığı gecede, DenizBank’ın 20 yıllık başarı öyküsü ile gelecek yıllara ilişkin vizyonu paylaşıldı.

Etkinlikte bir ilk yaşandı. Tarkan ve

Kızıl Ordu Korosu ilk defa aynı sahneyi paylaşarak, Tarkan’ın unutulmaz şarkılarından ‘Dudu’ ve ‘Şımarık’ı beraber seslendirdiler.

Kutlama gecesinin son bölümünde sahneye çıkan Süperstar Ajda Pekkan en güzel şarkılarıyla coşkuyu zirveye taşıdı.

n Ahmet Nazif Zorlu, Hakan Ateş, Axel Miller, Maxim Poletaev

n Gökhan Çarmıklı, Bahar Tangır

n Bülent - Gülçin Ataman

n Barış - Alize Tansever

n Erdinç - Hande Acar

n Fatih - Esra Öztürk

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.