ZÜBEYDE DEMİRCİ YİĞİT BOYSANOĞLU GÖCEK’TE NİKAH ÇIRAĞAN’DA DÜĞÜN

Göcek’te D Marine Hotel’in iskelesinde kıyılan nikahla evlenen Zübeyde Demirci - Yiğit Boysanoğlu çifti, nikah sonrasında Çırağan Sarayı’nda renkli bir düğün daveti verdi.

Hello! (Turkey) - - Inside Story -

Mesa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erhan - Neşe Boysanoğlu çiftinin oğlu Yiğit Boysanoğlu ile Ekol Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Bahattin - Meral Demirci çiftinin kızı Zübeyde Demirci, Çırağan Sarayı’nda renkli bir düğünle evlendi. Düğüne Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, Nurol Holding Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Çarmıklı’nın yanı sıra Ankara ve İstanbul cemiyet hayatından çok sayıda isim katıldı. Zübeyde Demirci, Monique Lhuillier imzalı gelinlik giyerken, Yiğit Boysanoğlu da Tom Ford tasarımı damatlık tercih etti. Akşam yemeği ile başlayan davette yeni evli çift, aile üyeleri ve dostlarıyla gece yarısına kadar kutlama yaptı. Genç çift, düğünün ardından balayı için İtalya’ya, Amalfi Positano’ya gitti.

n Misafirlerini kapıda karşılayan Boysanoğlu ve Demirci aileleri düğün öncesinde bir araya gelerek basın için güzel bir fotoğraf karesi verdiler.

n Özcan Tahincioğlu, Hamdi Akın

n Gürhan - Duygu Çarmıklı

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.