AKBATI 6’NCI YAŞINI AYŞEGÜL ALDINÇ VE GÖKHAN TÜRKMEN ILE KUTLADI

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 16 Eylül Cumartesi günü 6’ncı yaşını muhteşem bir konser ve eğlence dolu etkinliklerle kutladı. Ünlü şarkıcılar, düetleri ve solo performanslarıyla misafirlere keyifli saatler yaşattı.

Hello! (Turkey) - - Inside Story -

Akkök Holding iştiraklerinden olan Akiş GYO A.Ş. tarafından hayata geçirilen Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 16 Eylül Cumartesi günü altıncı yaşını kutladı. Türk pop müziğinin başarılı yorumcularından Ayşegül Aldinç ve im- zasını attığı kaliteli projelerle adından söz ettiren Gökhan Türkmen’in bir araya geldiği bu özel günde, ünlü şarkıcılar düetleri ve solo performanslarıyla Akbatı misafirlerine keyifli saatler yaşattı. Aldinç ve Türkmen ilk olarak 2016 yılın-

da düet yaptıkları ‘Durum Leyla’ isimli şarkıyı canlı olarak seslendirdi. Bu şarkıdan sonra Ayşegül Aldinç’in unutulmaz şarkısı ‘Beni Hatırla’yı da birlikte seslendiren Aldinç ve Türkmen müzikseverlere keyifli anlar yaşattı. Aralarındaki enerji ve uyumun dinleyenlere de yansıdığı konserde yaklaşık iki saat boyunca 1.000’den fazla müziksever tek bir ağızdan tüm şarkılara eşlik etti.

Çekilişlerle sürpriz ödüllerin dağıtıldığı konsere misafirler yoğun ilgi gösterdi. Küçük misafirleriyle her zaman özel olarak ilgilenen Akbatı, gün içinde çocuklar için yaratıcılık, el becerileri ve hayal dünyalarını geliştirmeye yönelik etkinlikler de düzenledi.

6 YILDA 80 ÖDÜL

Akbatı, 200’e yakın mağaza, dokuz sinema salonu, dinlenme ve buluşma adresi olan özel tasarımlı alanları, çocuk oyun ve eğitim alanları ve dünya mutfaklarını buluşturan restoranların yer aldığı ‘Restoranlar Meydanı’ ile hizmet veriyor. Aldığı ödüllerle ulusal ve uluslararası platformlarda da başarısını tescilleyen Akbatı, açıldığı günden bu yana bünyesine 80 ödül ekleyerek, adından çok söz ettiren projelere imza atmasının yanı sıra yeşil bina değerlendirme sistemi olan ‘Breeam In Use/Bina Araştırma Kuruluşu Çevresel Değerlendirme Metodu’ sertifikasına ‘Excellent’ seviyesinde sahip. ‘İçinde yaşam var’ sloganıyla yola çıkan Akbatı, altı yılda 694 çocuk etkinliği, 368 yoga ve pilates dersi, 216 yemek atölyesi, 146 özel söyleşi, 16 büyük konser ve sayısız müzik dinletisi, 14 çocuk fitness ve Latin dans dersi, 14 imza günü, 10 sergi, dokuz tiyatro oyunu, sekiz yurtdışı lisanslı özel etkinlik, sekiz açık hava sineması ve iki yaz okulu hayata geçirdi... Akbatı, bir Akiş GYO marka- sı olan ‘Yaşam Akademisi’yle de dikkat çekiyor. Söyleşiler, ilkyardımdan doğal güzellik formüllerine, yogadan öfke kontrolüne kadar zengin içerikleriyle her perşembe saat 14:00 - 16:00 arasında Akbatı etkinlik alanında izlenebilir.

Çekilişlerle sürpriz ödüllerin dağıtıldığı konsere misafirler yoğun ilgi

gösterdi ve konser boyunca şarkılara eşlik etti.

n Gökhan Türkmen,

Ayşegül Aldinç

Akbatı, bu özel günde küçük misafirlerini de ihmal etmedi.

Gün içinde çocuklar için yaratıcılık, el becerileri ve hayal dünyalarını geliştirmeye yönelik etkinlikler düzenlendi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.