YEŞİLİ GÖKYÜZÜYLE BULUŞTURUYOR

Gayrimenkul sektöründeki 43 yıllık deneyimi ile daima yeniliklere öncülük eden ve proje geliştirdiği bölgeleri cazibe merkezi haline getiren Sinpaş, Anadolu Yakası’ndaki 18. projesi Gökorman ile yine yepyeni bir konsepte imza atıyor.

Hello! (Turkey) - - Lifestyle -

Sinpaş GYO’nun Anadolu Yakası’ndaki en yeni projesi Gökorman, yeşil ve modern mimarisiyle dünyanın en güzel kentlerinden İstanbul’a yakışacak bir proje olarak hayata geçmeye hazırlanıyor. Gökorman, şehri ve doğayı buluşturan modern mimari anlayışıyla yaşam konforu ve yatırım arayışında olan herkesi cezbediyor. Şile yolu üzerinde yükselen Gökorman, ağaçlarla çevrili katları, Türkiye’de ilk kez gökyüzüne uzanan yeşil mimarisiyle İstanbul Anadolu Yakası’nın göz kamaştıran yıldızı olmaya aday. Gökorman, köklü eğitim kurumlarına, gelişmiş donanımlı sağlık kuruluşlarına, alışveriş ve iş merkezlerine yakınlığıyla da öne çıkıyor. Gökorman’da ısıtma sistemine sahip, camla kaplı ‘Şeffaf Odalar’da manzaranın ve güzelliklerin tadı dört mevsim doyasıya çıkarılacak. Yaz-kış demeden göz alıcı manzaranın tadını çıkarabileceğiniz Şeffaf Odalar’da ister dinlenecek, isterseniz dost- larınızla keyifli vakit geçireceksiniz.

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, “Sinpaş’ın farkı; kimsenin girmeye cesaret edemediği yerlere girip, oraları cazibe merkezi haline getirmek. Bundan 40 yıl öncesinin Türkiye’sinde ev inşa etmek, adeta ustaların elinde olan, küçük ve bireysel girişimlerdi. O dönemde kurumsal firmalar, hele hele ülke düzeyinde markalaşmış kurumlar yoktu. Sinpaş, böyle bir ortamda marka projelerle yazlık evler ve siteler yapma hedefi ile yola koyulan ilk şirket oldu. 43 yıldır hep farklı ve yenilikçi olabilmek için çalıştı ve sayısız ilklere imza attı. Bu ilkler Superbrands 2016 Türkiye’de bize, gayrimenkul alanında özel sektörün iki defa üst üste seçilen tek ‘süper marka’sı unvanını kazandırdı” dedi.

Dünyada çevre dostu ve kendine yeten binaların ihtiyaç haline geldiğini, yaşayan, nefes alan ve oksijen üreten dikey projelerin gelece-

ğin mimarisine aday olduğunu vurgulayan Gacemer, bu mimarinin bir örneği olan Gökorman’ı şöyle anlattı: “Gökorman; ağaçlarla çevrili katları, Türkiye’de ilk kez gökyüzüne uzanan doğası, modern mimarisi ve yatırım değeriyle, yeşili gökyüzüyle buluşturuyor. Projemiz özgün mimarisiyle İstanbul’a nefes aldıracak.

Pencerenizi gökyüzü ve orman manzarasına açacağınız Gökorman’da doğanın güzelliklerine komşu olacaksınız. Cephesinde taşıdığı 200 ağaç ve 2000’den fazla peyzaj bitkisiyle yılda 4 tona yakın karbonu oksijene dönüştürecek Gökorman size nefes aldıracak. Gökorman, sakinlerine Anadolu Yakası’nın kalbinde, kentli kimliğin yanı sıra doğaya ne kadar yakın olduklarını da hissetme olanağı sunacak. Yatırımcısına da giderek artan değer kazandıracak.”

1+1 daireden 4+1 daire tipine kadar farklı seçeneklerle planlanan Gökorman’da yer

alan ev tiplerinin yüzde 70’i 100 m2’den büyük dairelerle ailelere seslenirken; geri kalan daireler ise iş merkezlerine ve metroya

yakınlığı ile genç profesyonelleri hedefliyor.

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer

Sinpaş GYO üst düzey yöneticileri bir arada.

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, projenin detaylarını anlattı.

MANZARA KEYFİ

Şile yolu üzerinde ÇekmeköyÜmraniye aksında yükselen Gökorman, Ataşehir’e 10 dakika, metroya 4 dakika, 3. Köprü ve TEM’e birkaç dakika mesafede olmasıyla çok avantajlı bir lokasyona sahip. Rekreasyon alanları, çok amaçlı spor merkezi, yürüyüş yolu ve kapalı havuz imkanları ile sağlıklı ve zinde hayata sahip olmak çok kolaylaşıyor. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz çarşınız da yanı başınızda.

n Sinpaş GYO Genel Müdürü

Seba Gacemer, Satış ve Pazarlama Direktörü Tuba Köse

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.