QNB Finansbank’ın 30. kuruluş yıldönümünde,

QNB Finansbank’ın 30. kuruluş yıldönümünde, dünyanın en iyi müzik okullarında okuyan öğrencilerden oluşan ‘Genç Yetenekler’ klasik müzik ziyafeti sundu. Zorlu Center PSM’de düzenlenen geceye iş ve sanat dünyasının önemli isimleri katıldı.

Hello! (Turkey) - - News - GÖKSEL MENTEŞOĞLU

müzik okullarında okuyan öğrencilerden oluşan GENÇ YETENEKLER müzik ziyafeti sundu.

Kurulduğu günden bu yana bankacılık sektöründeki yenilikçi çalışmalarıyla öncü bir rol üstlenen QNB Finansbank, 30. yaşını ‘Genç Yetenekler’in konseriyle kutladı. QNB Finansbank, 30. kuruluş yıldönümünde Türkiye’nin geleceğine yönelik sosyal ve kültürel yatırımlarının bir parçası olarak ‘Genç Yetenekler’le el ele verdi. Çağdaş Eğitim Vakfı ile birlikte yetenekli müzisyenlerin dünyanın en iyi müzik okullarındaki eğitimlerine destek olan QNB Finansbank, kuruluş yıldönümünde de ‘Genç Yetenekler’ konseriyle iş ve sanat dünyasından konuklarını ağırladı.

QNB Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Aras ve QNB Finansbank Genel Müdürü Temel Güzeloğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen davet renkli bir ortamda gerçekleşti.

30. yıllarını geleceğe, dolayısıyla gençlere yatırım yaparak kutlamak istediklerini belirten

QNB Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Aras, “Çağdaş Eğitim Vakfı’nın öncülüğünde gençlerimiz dünyanın en iyi okullarında müzik eğitimlerine devam ediyorlar ve biz de QNB Finansbank olarak onları desteklemekten büyük bir gurur duyuyoruz. Biz de onlar gibi 30 yıl boyunca tut- ku ve özveriyle çalıştık” dedi.

Dünyaca ünlü keman sanatçısı Prof. Dr. Cihat Aşkın’ın sanat yönetmenliğinde ve Şef İbrahim Yazıcı’nın yönetimindeki senfoni orkestrası eşliğinde sahneye çıkan ‘Genç Yetenekler’, izleyicilere klasik müzik ziyafeti yaşattı.

Selçuk Yöntem’in

şiir dinletileriyle katıldığı müzik ve şiir dolu bu özel gecenin sunuculuğunu ise Dolunay Soysert yaptı. 2 Ekim Pazartesi günü Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşen özel etkinliğe basın, iş, sanat ve cemiyet dünyasından çok sayıda davetli ağırlandı.

Gecede, QNB Finansbank’ın 30 yıllık öyküsü konuşuldu. QNB Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Aras, “İn- san odaklı bir yönetim anlayışıyla çalışan bankamız, geleceğin yaratıcı liderlerinin analitik ve farklı düşünebilen, pozitif yaklaşıma sahip nesiller yetiştirmekten geçtiğine inanıyor” dedi ve ekledi: “Eğitim, bilim ve sanat alanında çocuklarımızı geliştirmek istiyoruz. Çağdaş Eğitim Vakfı ile el ele ‘Genç Yetenekler’i destekleyeceğiz.”

Ünlü keman sanatçısı Prof. Dr. Cihat Aşkın’ın sanat yönetmenliğinde ve Şef İbrahim Yazıcı’nın yönetimindeki senfoni orkestrası eşliğinde sahneye çıkan ‘Genç Yetenekler’, izleyicilere harika bir gece yaşattı. Berfin Aksu, Emre Engin, Elvin Hoca Ganiyev, Merve Kocabeyler, Iraz Yıldız gibi yetenekli öğrencilerden oluşan kadro, hafızalardan silinmeyecek bir konser verdi.

Nilüfer Şatana, Ömer - Feyza Aras, Yağmur Şatana

Selçuk Yöntem’in şiir dinletileriyle katıldığı müzik ve şiir dolu bu özel gecenin sunuculuğunu ise Dolunay Soysert yaptı.

n Buse - Ahmet - Berrin Yoleri

n Hakan Ateş, Yılmaz Ulusoy

n Murat Özyeğin

QNB Finansbank’ın

Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen 30. yıldönümü kutlamasına katılan Feryal Gülman her zamanki gibi şıklığıyla

göz kamaştırdı.

n Nazlı - Canan Bolak

n Tuğçe Eyilik

n Can Elgiz

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.