SOSYAL YAŞAMIN ÜNLÜ İSİMLERİ UNICEF YARARINA TASARLADI

Karaca’nın UNICEF’le birlikte hayata geçirdiği ‘Paylaşacağımız Bir Gelecek Var’ projesi, Türkiye’de kendi alanının önde gelen başarılı isimlerini bir araya getirdi.

Hello! (Turkey) - - Inside Story - MUSTAFA CANTÜRK

UNICEF’in Türkiye’deki eğitim projelerine destek vermek amacıyla, Karaca ile geliştirdiği sosyal sorumluluk projesi bu yıl üçüncü kez hayata geçti. Karaca ve UNICEF’in ev sahipliğinde, Rahmi M. Koç Müzesi’nde gerçekleşen davete, projeye katkıda bulunan Ayşe Kulin, Prof. Dr. Devrim Erbil, Prof Dr. İlber Ortaylı, Kerem Görsev, Müjdat Gezen, Rahmi M. Koç ve Varol Yaşaroğlu gibi isimler katıldı. Fatih

Erkoç’un müzikleriyle renk kattığı geceye, Derin Sarıyer, Leyla Alaton, Arzu Kaprol, İnci Aksoy, Mercan Dede, Mehmet Dinçerler gibi sanat ve iş hayatının önemli isimleri de katıldı.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında, kendi alanında öncü pek çok ünlü isim, tasarladığı Karaca kahve fincanlarıyla projeye katkıda bulundu. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, her biri birbirinden şık ve özel olan fincanlar Karaca mağazalarında, ikili kutularda satışa sunuldu.

n Rahmi Koç

n Mihriban Öztürk, Varol Yaşaroğlu, Aslı Çini, Devrim Erbil, İnci Aksoy, Mercan Dede, Leyla Alaton

n Tezer Kutluk, Galip Bağcı

n Arzu Kaprol

Rahmi M. Koç Müzesi’ndeki geceye Fatih Erkoç da müzikleriyle renk kattı.

n Derin Sarıyer

Ünlü isimlerin ‘Paylaşacağımız Bir Gelecek Var’ projesi için tasarladığı kahve fincanlarının satışından elde edilen gelir, UNICEF’in Türkiye’deki eğitim projelerine destek vermek amacıyla kullanılacak.

n Sitare Kalyoncuoğlu

n Defne Samyeli

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.