CESUR ve FEMİNEN tasarımları

İtalyan stilini zamansızlaştıran Divarese, sonbahar-kış sezonu için zahmetsiz şıklığın stil kodlarını, cesur ve en feminen haliyle sunuyor.

Hello! (Turkey) - - Lifestyle -

Divarese sonbahar-kış sezonuna metalik ökçeli modeller, kürk detayları ve streç dizüstü çizme ve botlarla giriyor. Sezon trendi kürk ve işleme ponpon detayları hem günlük hayatta hem de işte kullanılabilecek modellerden hazırlanmış. Koleksiyonda ‘gece renkleri’ ve tonları, ışıltılı ruganlar ve taşlı tokalarla buluşurken, sezonun vazgeçilmezi toprak ve soft tonlar yağlı süet ve nubuk derilerle eşleşiyor. Divarese aynı zamanda yabancı ayakkabı markası George Hogg işbirliğinde yepyeni modellere ve renklere de imza atıyor. George Hogg koleksiyonunda taba rengi ve siyah deriden oluşan botlar sezon için güçlü alternatifler oluşturuyor.

Divarese sonbahar-kış koleksiyonuna vizon, taba, haki ve kahve renklerle giriş yapıyor. Sezonun vazgeçilmezlerinden krokodil ve yılan baskılı desenlere floral baskılar da ekleniyor. Yeni koleksiyonda sezonun en çok dikkat çeken renkleri ise ördek başı yeşili ve koyu kırmızı...

Kendi içinde kaybolan ton sür ton görüntüler ve sezonun hit renklerinden koyu kırmızı ön plana alınarak Divarese’ye özgü desen yaratılmış.

Koleksiyonda deri modellerden renkli süetlere kadar pek çok alternatif var. Ayrıca Divarese’nin George Hogg ile yaptığı işbirliğinden doğan güçlü modeller de sezonun hit’i olacak.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.