Tasarımcı Begüm Kıroğlu, BEGÜM KHAN adını verdiği takı markasının Sevgililer Günü koleksiyonunu özel bir davetle tanıttı.

Tasarımcı Begüm Kıroğlu, Begüm Khan adını verdiği takı markasının Sevgililer Günü koleksiyonunu Beymen Zorlu Center’da düzenlenen özel bir davetle tanıttı.

Hello! (Turkey) - - Bu Hafta -

Begüm Kıroğlu’nun koleksiyonu, ilham kaynakları olan Ayşe Boyner, Carolina Aldrovandi, Melisa von FaberCastell ve Serra Türker’in aralarında yer aldığı stil sahibi kadınların çok özel fotoğraflarından oluşan bir sergi eşliğinde tanıtıldı. Koleksiyon küpe, kol düğmesi ve yüzükler- den oluşuyor. Sosyal yaşamın trendsetter isimlerinin yer aldığı davete Ayşe Boyner, Melisa von Faber-Castell, Serra Tüker, Ayşegül Hotiç, Begüm Gazioğlu, Bettina Machler, Dilek Türker, Şebnem Çapa, Maya Bitargil ve Etel Baler gibi çok sayıda seçkin isim katıldı.

Davete katılan konuklar, Begüm Kıroğlu’nun tasarımlarını beğeniyle incelerken sergilenen

fotoğraflara da büyük ilgi gösterdiler.

Begüm Kıroğlu ve Beymen adına Gülden Büyükuçak’ın ev sahipliğinde düzenlenen davetin en dikkat çeken ismi hiç kuşkusuz Melisa von Faber-Castell oldu. Ayşe Boyner, davette sık sık bir araya geldiği yakın arkadaşı Melisa von FaberCastell ile bol bol selfie çekerek sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. Ayşe Boyner, yakın arkadaşı Melisa ile davette çektirdiği bir fotoğrafın altına ise “Sadece bir kraliçe olabilir” notunu düştü.

Davete katılan konuklar Kıroğlu’nun tasarımlarını beğeniyle incelerken sergilenen fotoğraflara da büyük ilgi gösterdiler. Melisa von Faber-Castell, Ayşe Boyner, Serra Türker gibi isimlerin fotoğrafları ve Begüm Khan Sevgililer Günü Özel Koleksiyonu davetlilerce çok beğenildi.

24

n Serra Türker, Begüm Kıroğlu, Melisa von Faber-Castell

n Bettina Machler

n Etel Baler

Begüm Kıroğlu’nun “İlham kaynağım” dediği isimlerden biri olan Melisa Von FaberCastell, sergilenen fotoğrafı önünde böyle poz verdi.

n Şebnem Çapa, Gülden Büyükuçak, Ayşem Saraçoğlu

n Özlem Güsar

n Melis Göral

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.