Sevgililer Günü öncesinde, Emaar Square Mall’da düzenlenen etkinlikte başrolde aşk ve pırlantalar vardı. Zen Pırlanta Yönetim Kurulu Üyesi ŞÜKRAN GÜZELİŞ’in ev sahipliğindeki davete sosyal yaşamın tanınmış isimleri de katıldı.

Sevgililer Günü öncesinde, Emaar Square Mall’da düzenlenen etkinlikte başrolde aşk ve pırlantalar vardı. Zen Pırlanta Yönetim Kurulu Üyesi Şükran Güzeliş’in ev sahipliğindeki davete sosyal yaşamın tanınmış isimleri de katıldı.

Hello! (Turkey) - - Bu Hafta -

Davette mücevher ve lüks marka danışmanı Şebnem Balkan tarafından, Sevgililer Günü’nün anlamını vurgulamak üzere ‘Aşk ve Pırlantanın 700 Yıllık Öyküsü’ başlıklı etkileyici bir sunum gerçekleştirildi. Davetliler, tarihte hediye edilen ilk yüzükten günümüze dek birbirinden farklı pek çok çarpıcı hikaye ile devam eden sunumu merakla dinlediler. Aşkın, tutkunun ve ihtirasın en güzel sembolü tango gösterisi ile davetliler unutulmayacak bir gün geçirdi. Zen Pırlanta’nın özel koleksiyonu ve Sevgililer Günü için hazırlanan modeller davetliler tarafından büyük beğeni ile incelendi.

İlgi çeken koleksiyonlardan biri de ‘Forevermark’ oldu. Dünyanın pırlanta lideri De Beers’ın 125 yıllık deneyimi ile ürettiği ilk pırlanta markası ‘Forevermark’ın Türkiye’deki tek lisans ortağı Zen Pırlanta’nın özel ve nadir pırlantaları misafirlere tanıtıldı.

n Şükran Güzeliş, Figen Kıral, Şebnem Balkan, Gülbin Simitcioğlu, Tuğçe Peksayar

n Neşe Kavak

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.