PODYUMDAKİ KAR TANELERİ...

TASARIMCI NIHAN PEKER, KAR TANELERINDEN ILHAM ALARAK TASARLADIĞI 2018 - 2019 SONBAHAR - KIŞ KOLEKSIYONUNDA KENDINE ÖZGÜ TARZIYLA DIKKAT ÇEKTI...

Hello! (Turkey) - - Inside Story -

Tasarımlarına ‘giyilebilir couture’ felsefesiyle sofistike ve modern şehirli bir dil kazandıran Nihan Peker’in koleksiyonunda alışılmışın dışında formlar, kristaller ve üç boyutlu işleme detayları büyük beğeni topladı. Defile öncesi kuliste modellere pürüzsüz bir ten makyajı uygulandı, ta- sarımları tamamlayan gözlerde ise sıcak renkler ve güçlü bir vurgu tercih edildi.

Nihan Peker, MercedesBenz Fashion Week İstanbul kapsamında gerçekleştirdiği defilesinde kendine özgü tasarımlarıyla öne çıkan isimler arasında yer aldı. ‘Snowflakes’ adını verdi-

Tasarımlarında kar tanelerinden ilham alan Nihan Peker, 35 parçalık koleksiyonunu bir kış hikayesi olarak yorumlamış.

ği koleksiyonunu, birbirinden profesyonel modeller eşliğinde tanıtan Nihan Peker, izleyenlerden tam not aldı.

Tasarımlarında kar tanelerinden ilham alan Nihan Peker, 35 parçalık koleksiyonunu bir kış hikayesi olarak yorumladı. Başarılı tasarımcı, “Bu bir kış hikayesi. Renklerin gücüne inandığım için siyahtan beyaza çok naif bir geçiş var koleksiyonda. Kar taneleri en büyük ilham kaynağım. Alışılagelmişin dışında formlar ve ilk defa göreceğimiz çok farklı, üç boyutlu artisan işleme detayları var. Abartılı kollar, gösterişli işlemeler... Modern bir prenses gibi kendinizi karlar ülkesinde hissedeceksiniz” dedi.

‘Snowflakes’ adını verdiği koleksiyonunu, birbirinden profesyonel modeller eşliğinde tanıtan Nihan Peker, izleyenlerden tam not aldı.

Koleksiyonunu tanımlarken “Modern bir prenses gibi kendinizi karlar ülkesinde hissedeceksiniz” diyen Nihan Peker, defile sonrasında konuklarını selamladı.

n Aslıhan Güner

n Büşra Yıldırım Köylübay, Hülya Aslan

n Serap - Lara Sarı

n İlkem Öztürk

n İpek Köse

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.