ALİ KEÇELİ’YE BÜYÜK ALKIŞ

En son aile komedisi ‘Görevimiz Tatil’ filminde rol alan Ali Keçeli, ‘The Curious Incident Of The Dog In The Night Time’ adlı tiyatro oyununda ayakta alkışlandı.

Hello! (Turkey) - - Diary Of The Week -

Speech Bubbles’ın sunduğu, Tom Godfrey ve Charlotte Mcquid’in yönettiği İngilizce oyunda, genç oyuncu Ali Keçeli’ye 30 kişiden oluşan yabancı bir ekip eşlik etti. Profilo Kültür Merkezi’nde izleyiciyle buluşan tiyatro oyununda otistik bir çocuğu başarıyla canlandıran Ali Keçeli, İngiliz oyuncular ve yönetmenlerden büyük takdir topladı.

Mark Haddon’ın ‘bestseller’ kitabından uyarlanan, Asperger Sendromu olan Christopher Boone, annesi ölmüş, babasıyla yaşayan, hayatı oldukça monoton geçen 15 yaşında bir gençtir. Ta ki annesinin hayatta olduğunu öğrenip, babasının ona yalan söylediğini anlayana kadar. Christopher, annesini aramaya karar verir ve evden kaçar. Fakat bu yolculuk tahmin ettiğinden çok daha eğlenceli ve sürprizlerle dolu olacaktır.

n Ali Keçeli, Selen Keçeli Broadway ve West-End’de yıllarca kapalı gişe oynamış ‘The Curious Incident Of The Dog In The Night Time’ Türkiye’de ilk kez sahnelendi. Herkesin ilgiyle izlediği oyunda otistik bir çocuk rolünü oynayan Ali Keçeli gösterdiği...

n Lara Keçeli, Engin Keçeli

n Aslı Selgur

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.