Erkek giyimine kattığı modern duruşla her zaman farklı olmayı başaran ALTINYILDIZ CLASSICS’in 2018 İlkbahar - Yaz koleksiyonu BURAK ÖZÇİVİT ile birlikte modaseverlerin beğenisine sunuldu...

Hello! (Turkey) - - Bu Hafta - GÖKSEL MENTEŞOĞLU MUSTAFA CANTÜRK SELÇUK ŞAMİLOĞLU

KURULDUĞU 1950’LI YILLARDAN BU YANA ERKEK GIYIMINE KATTIĞI MODERN DURUŞLA HER ZAMAN FARKLI OLMAYI BAŞARAN ALTINYILDIZ CLASSICS’IN 2018 ILKBAHAR - YAZ KOLEKSIYONU, MARKANIN ÖNÜMÜZDEKI IKI YIL BOYU YÜZÜ OLACAK OYUNCU BURAK ÖZÇIVIT’IN DE KATILDIĞI BIR DAVETLE MODASEVERLERIN BEĞENISINE SUNULDU...

ALTINYILDIZ CLASSICS VE HELLO! DERGISI IŞBIRLIĞINDE DÜZENLENEN, ALTINYILDIZ CLASSICS’IN MARKA YÜZÜ BURAK ÖZÇIVIT’IN

DE YER ALDIĞI ILKBAHAR-YAZ 2018 KOLEKSIYON LANSMANI, CEMIYET VE IŞ DÜNYASINDAN RENKLI SIMALARIN KATILIMI

ILE PEOPLE’DA GERÇEKLEŞTI.

Altınyıldız Classics, Altınyıldız Kumaş ve Mensucat’ın 66 yıllık köklü geçmişini de arkasına alarak, 60 ilde 190 mağazaya ulaştı. Güçlü bir operasyon ağına sahip erkek giyimin bu üstün markası, Türkiye’nin en beğenilen aktörlerinden Burak Özçivit ile tam iki sezon sürecek bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliği, Altınyıldız Classics ve HELLO! dergisi

ev sahipliğinde gerçekleşen hareketli bir davetle duyuruldu. Burak Özçivit ile anılacak olan İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu’nun tanıtıldığı lansman gecesinde Aslı Küseyrioğlu, Ayşe - Sinan Engin, Berrin Çetinel, Feryal Gülman, İdil Lüleci, İsmail Acar, Jülide Ateş İskeçeli, Mustafa Taviloğlu, Sitare Kalyoncuoğlu, Siren Ertan, Sema Şimşek, Batya Kebudi, Yiğit Yazıcı gibi iş ve cemiyet hayatının seçkin isimleri bir araya geldi.

Gecede, Burak Özçivit ile gerçekleştirilen

reklam filmi gösterildi ve İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu tanıtıldı. Burak Özçivit’in açılışını yaptığı gecede, BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Enis Habif de Burak Özçivit’le çalıştıkları kampanyanın detaylarına değindi. Yeni sezona dair ipuçları taşıyan etkinlikte, sahne performansı ve güçlü sesi ile Selen Servi davetlileri büyüledi. Gece boyunca eğlencenin yükseldiği müziklerin ismi ise DJ Tankut Karakurt’tu.

Altınyıldız Classics İlkbahar-Yaz 2018

Koleksiyonu, davetlilerin yeni sezona dair ilk izlenimlerini paylaştıkları, müzik ve dans ile “#yıldızgibigiyin ve hisset” dedikleri eşsiz bir geceye şahit oldu.

BR Mağazacılık çatısı altında faaliyet gösteren erkek hazır giyim markası Altınyıldız Classics’in temelleri, Türk kumaşını dünyaya tanıtan marka olmak hedefiyle 1952 yılında kurulan ve daha sonra konfeksiyon alanında da hizmet vermeye başlayan Altınyıldız Kumaş ve Mensucat’a dayanıyor. İlk koleksiyonundan bugüne benzersiz kalıpların yanı sıra non-iron gibi kumaş teknolojileri ve erkek giyimine kattığı modern duruşla Altınyıldız, Türk erkeklerinin gerek günlük hayat, gerekse takım elbise ve smokinde önce-

likli tercihlerinden olmaya devam ediyor. Altınyıldız Classics yeniliklerine devam ederek, İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu için ilk defa bir ünlü isimle işbirliği yapıyor.

Her zaman stil sahibi ve şık Altınyıldız Classics erkeği için yapılan araştırmalar sonucunda Altınyıldız Classics markası ile en çok örtüşen ünlü olarak öne çıkan Burak Özçivit, iki sezon boyunca heyecan uyandıran kombinler, çekimler, reklam filmleri ve özel projelerde yer alacak, Özçivit’in de gerek kumaş kalitesi, gerekse tasarımdaki üstünlüğü ile tercih ettiği Altınyıldız Classics parçalarını başarılı aktörün üstünde bu sezon sıklıkla göreceğiz.

Altınyıldız Classics, Türk erkeklerinin gerek günlük hayat, gerekse takım elbise ve smokinde öncelikli tercihi olmaya devam ediyor.

n Erdem Tınarlıoğlu, Burak Özçivit, Enis Habif

People’daki gecede, Altınyıldız Classics’in

Burak Özçivit ile gerçekleştirdiği reklam filmi gösterildi ve İlkbahar-Yaz

2018 Koleksiyonu tanıtıldı.

n Sinan - Füsun Kuran

Altınyıldız Classics yeniliklerine devam ederek, Ilkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu ile ilk defa bir ünlü

isimle işbirliği yapıyor.

n Mustafa Taviloğlu, Mithat Erdem

n İsmail Acar, Sinem Yıldırım

n Latif Utku, Onur Uluğ, Emre Elmacık, Hakan Nalçacı

n Jülide Ateş İskeçeli, Cem Başar

n Ersin Kayalar, Siren Ertan

n Zeynep Germen

n İdil Lüleci

n Feryal Gülman

n Sinan Engin, Burak Özçivit, Erdem Tınarlıoğlu, Cem Başar, Mustafa Taviloğlu

n Ayşe Engin, Oğulcan Engin, Sinan Engin

n Füsun Hattat

n Ebru Uygun

n Elif İnci Aras, Arzu Özal, Ayşegül Kayabay

n Sezen Geren - Burak Özçivit

n Hande Sezer Pekcan

n Batya Kebudi

n Ayda Habif Benefrahim

n Kezban Gönülşen, Sezen Geren

n Ayda Habif Benefrahim

n İlkem Öztürk

n Burcu Şendir

n Günsel Ülkü

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.