MARKET ALIŞVERİŞİNDE

Modeller, her ne kadar ekranda kusursuz görünseler de, bazen günlük tempoları tıpkı bizler gibi olabiliyor. İşte Alessandra’nın market günü.

Hello! (Turkey) - - Inside Story -

Uzun yıllar Victoria’s Secret modelliği yaptıktan sonra podyumlara veda eden Alessandra Ambrosio, geçen hafta Los Angeles’taydı. Çoğu zaman yürüyüş yaparken kameralara yansıyan güzel model, bu kez bir arkadaşıyla birlikte market alışverişindeydi. Amerika’nın en büyük market zincirlerinden biri olan Whole Foods Market’te denim gömleği, siyah pantolonu ve beyaz spor ayakkabılarıyla oldukça doğal görünen Alessandra Ambrosio, haftanın üç günü spor yaptığı için beslenmesinde sebzelere ağırlık veriyor.

Bu yüzden önce meyve sebze reyonundan alışveriş yapan güzel model, ardından alışverişine devam etti. Sonrasında güzel model, arkadaşıyla birlikte aldıklarını otomobilinin bagajına yerleştirip evinin yolunu tuttu.

Deri pantolonunu beyaz spor ayakkabılar ve çizgili tişörtünün üzerine geçirdiği denim gömleği ile tamamlayan Alessandra, makyajsız yüzünü güneş gözlüğüyle gizlemişti.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.